"Tropoja heroike me Partine Demokratike", Rama zbulon telefonaten me Petrit Malajn: Si eshte...

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Anton Nikola
  Anton NikolaΠριν 5 ημέρες

  Per tropojanet kam rrespekt ,por te jesh me partin demokratike ,si falet tropojes c,far ka ndodhur ne tropoje ne shtepijat me tenjohura ne tropoje .te jesh demokrat eshte nder ,te jeshe me partin demokratike !!!!!

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha KovaciΠριν 5 ημέρες

  Po i thoni KM ate qe do te degjoje eee

 • Lv Vatoci
  Lv VatociΠριν 5 ημέρες

  Diskutoni per rrug e jeni 8 vjet pushtet turp

 • Batina Toska
  Batina ToskaΠριν 5 ημέρες

  Rama ik qiu

 • Nafie Skoti
  Nafie SkotiΠριν 5 ημέρες

  ✌✌✌✌✌✌✌✌✌

 • Dallas Tyson
  Dallas TysonΠριν 5 ημέρες

  Jeni pikërisht ju virisi antishqipëtarë, ky k.m.nuk është i dashuruar me hallet e popullit ky është i dashuruar me pushtetin,ky është mashtrus , 8vite e shkatarroi vendin dhe ti besojmë akoma? Jo vëllezër ta shporrim këtë virus se na ka shkuar thika në palcë, votoni cilin të doni por jo rilindjen që e dërmoi e plasi vendin,pse nuk shkon të bëjnë shtëpitë e fukarenjëve të tërmetit?por bredh dhe gënjen, ky është antishqipëtarë ky urren popullin trim të Kosovës heroike ky don sebin. 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱

 • Genève Suisse
  Genève SuisseΠριν 5 ημέρες

  *Do ta marresh te* 🖕🖕🖕

 • Nazmi Beno
  Nazmi BenoΠριν 5 ημέρες

  Tani qe ke vendosur kete Petritin. ? Leshte ke per te fituar ne Tropoje. Ky nuk shihet dot me sy, e jo me t'ju mbushe mendjen tropojaneve per te votuar PS.

 • Nexhi Kamberi
  Nexhi KamberiΠριν 5 ημέρες

  Premtime boshe boll me mashtrime

 • Edmond Shallvari
  Edmond ShallvariΠριν 5 ημέρες

  Po ne aerodromin e Vlores cilet cuna do prisni?

 • Edmond Shallvari
  Edmond ShallvariΠριν 5 ημέρες

  Premtime ben opozita, pozita jep llogari c'ka beri ne dy mandate.

 • Gjin jaku
  Gjin jakuΠριν 5 ημέρες

  kur njeru ja luan me sy vetit

 • Erion Beqirllari
  Erion BeqirllariΠριν 5 ημέρες

  po boll mo se le nam pse behesh kaq bajat

 • Toni Montana
  Toni MontanaΠριν 5 ημέρες

  Ky osht kokain jasht kontrolli

 • Shaban Koqi
  Shaban KoqiΠριν 5 ημέρες

  Gjesi EDI RAMA O NJISH O FÌGUR O SHTET 🤚🤚👋👋☕☕☕☕

Επόμενο