Tema e debatit: A do e falnit tradhetine ne cift? - Rudina - 10 Prill 2021

Διασκέδαση

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • valbona sim
  valbona simΠριν 29 ημέρες

  A ka mundesi Te flisni me rradhe

 • M. Morina
  M. MorinaΠριν 29 ημέρες

  Te gjithe femrat e falin tradhetine prandaj menshkujt tradhetojne shume !Ne nje bote ideale do te duhet te mos falej

 • Shaban Shabi

  Shaban Shabi

  Πριν 28 ημέρες

  Nuk është e vërtetë se të gjithë femrat e falin tradhëtinë. Pastaj nuk janë vetëm femrat ato që tradhëtohen, por edhe meshkujt tradhëtohen nga femrat që kanë në krah.

 • Gianni Patano
  Gianni PatanoΠριν μήνα

  A do e falnit tradhetine ne cift ? Sa per djeni po' j them Meqe jam disa vite qe po' studjoj Biblen ,Fjalen e Perendise ,e cila thote : Divorci lejohet vetem ne rast tradhetie nga Zoti dhe ndarje pa divorc por kargim nga shtepia ,nese trajtohet keq nga numeri ose burri no eshte ne gjendje te siguroje te adhurat ne familje. S'ka arsye tjeter per divorc dhe Nese partners nuk te lejon te njohish Perendine nepermjet nje studim Biblik,. Po' a mnd te falet ? Zoti thote po' te duash ta falish dhe mnd ta falesh por Zoti nuk e dal tradhetine..Martesen e Ka krijuar Perendia dhe ajo eshte e Shenjte . Dashuria martesore eshte si nje Luke ; qe po' nuk e unite ,thahet dhe dashuria ose respekti Duhet ushqyer . Ju feklaroj ,qe njerezit ,qe njohin Zotin nuk tradhetojne kurre. Ketà njeres i gjeni vetem tek Deshmimtaret e Jehovait ,sepse vetem ata e njohin Zotin dhe i vene ne praktike ligjet e Zotit, Pikerisht per keto gjera po' vjen fundi i kesaj bote ,qe eshte te dera.

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν μήνα

  Ne se è don e dashuron asnje ere nuk ndodh tradhtija

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν μήνα

  Brava

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν μήνα

  Un per veten time me te mir se ate qe dua nuk vej asnje femer tjeter

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν μήνα

  Ta bej un ty me ile mos ma fal kurr

 • Altin Riza
  Altin RizaΠριν μήνα

  As cin nuk ha fal

 • Εμμανουελα Μ.
  Εμμανουελα Μ.Πριν μήνα

  Asnjehere

 • Eva Rriska
  Eva RriskaΠριν μήνα

  Jooooo

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaΠριν μήνα

  Tradhtia nuk falet kurrrrr po ka femra plotë që e falin për hirë të kalm dhe të opinjonit se femrat shqiptaret paragjykohen kur ndahen por ti e fal por zoti sja fal kur dhe nuk harohen ato që ke përjetuar pavarsisht se e fal beavooo të ftuarit foleen shumm mir mos të gjejnë istifikime që isha i pir apo cdo rethan që thon një që të do nuk të tradhton më mir të mari jetën se të tradhtoj është shummm e ulët ti e ofendon atë që ke në krahë ja thyen zemrën

 • Shaban Shabi

  Shaban Shabi

  Πριν 28 ημέρες

  Avash mi shoqe se nuk tradhëtojn vetem meshkujt, po tradhetojne dhe femrat. Fundja, meshkujt me femrat tradhtojne.

Επόμενο