Si funksionon votimi elektronik?

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Cen Sura
  Cen SuraΠριν 6 ημέρες

  po pse mashtron mër tqifsha ropt, shihet që nuk ja ka haberin për ça po flet por mashtron

 • Bianca Novalli
  Bianca NovalliΠριν 6 ημέρες

  Po' pyesni bidèn e amerikes si u zgjodh president,

 • Cen Sura

  Cen Sura

  Πριν 6 ημέρες

  fiks pra 😂 e mori vesh gjithë bota që vidhet më kollaj me elektronikë sesa me fleta 🤣

Επόμενο