Si do te votojme me 25 Prill, Ilirjan Celibashi shpjegon cfare duhet te bejme

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Youtube channel
  Youtube channelΠριν 5 ώρες

  Si nuk ke turp o Celibash.Nga minister ne kryetar kqz-je.O apandesit qe sdi te besh gje tjeter.Dhe pse largohen njerzit

 • Mizoram Mizoram
  Mizoram MizoramΠριν 5 ημέρες

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617836484

 • Robin Hood
  Robin HoodΠριν 5 ημέρες

  He Fevzi si te votojme se na ke bo nje lemsh ti me Ramen si ato matrapazet kur dun me ta fut saqe kam frike me votu se shkon direkt te PS Pa prit e Pa mendu .Kur une qe e di pak a shume po ai katnari ca di i shkreti 🤣

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 6 ημέρες

  Printojne ne Slloveni, kur Shqiptaret jane pa,PUNE. KORRUPSIONIN

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 6 ημέρες

  POLITIKANEVE U LEVERDIS QE TE KRIJUAR KAOS, ME VOTIMEVE QE TE ABUZOJNE

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 6 ημέρες

  DUHET ROTACION, RAMA LARGOHET

 • Bashkim Tafani
  Bashkim TafaniΠριν 6 ημέρες

  Si do votojme me bythe

Επόμενο