Shuma me e madhe qe ka paguar Shqiperia ndonjehere ne Arbitrazh

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Artur Kananaj
  Artur KananajΠριν 4 ημέρες

  I ndajn pergjysem ramushi paguani albanistanas

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto VideoΠριν 5 ημέρες

  Qenka tu u kënaq Saliu për këtë lajmë

 • Robin Hood
  Robin HoodΠριν 6 ημέρες

  HA KRYEMINISTRI YN ME NJE TE RENE 110 MILION VETEM PER TEKA E TIJA

Επόμενο