Sekretari i PS ia thote ne sy gazetares: Ne e dime se per ke votoni ju

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Sajmir Kazazi
  Sajmir KazaziΠριν 4 ημέρες

  Spiunet e kohes enverit kan hyre ne pune

 • Idriz Fier
  Idriz FierΠριν 9 ημέρες

  Je nje gazetare llafazane shume e politizuar, per RAMA me fal por ta futi ne zgjedhje. Te lutem shume merre dhe pjesen time te dashurine per Berishen k/kriminelin e Shqiperise. Si ndihmes ju rekomandoj FEVZIUN (llapaqenin e Berishes)

 • blerim muka
  blerim mukaΠριν 10 ημέρες

  Per ata qe nuk e dine ky eshte djali i Servet Pellumbit. Ky zoteria eshte rritur me sherbetore ne bllok kur njerzit hanin me tollon.

 • Gjergj Lleshi
  Gjergj LleshiΠριν 17 ημέρες

  Si gazetare na hengesh k....

 • Feriz feriz
  Feriz ferizΠριν 17 ημέρες

  Partia e Spiunave komuniste fashiste Edvin hashashi

 • Agron Xhelali
  Agron XhelaliΠριν 17 ημέρες

  NORGA: Kësaj gazetare i ka hy vetja në qejf dhe i mungon etika në emisione.

 • Behare Vila
  Behare VilaΠριν 18 ημέρες

  Keta i din te tera,, ngrihuni nga gjumi se njerzit jan pa buk ooooooo

 • Shahin Idrizi
  Shahin IdriziΠριν 18 ημέρες

  O KLODI JE SALISTE E GJALLE

 • Fatmir Dorzi
  Fatmir DorziΠριν 18 ημέρες

  Shum. E. Interesuar. Pyt. Zojen. Arta. Se. Idika. Mir

 • Vera Vera
  Vera VeraΠριν 19 ημέρες

  Ma car ke me socialistet pse nuk prekni saliun ilirin monen luften po e krijoni ju gazetaret

 • Vehbi Bajrami
  Vehbi BajramiΠριν 19 ημέρες

  O Blendi ata i kan ngritur strukturat me spijuna Komunista hesapi.

 • Pieter Vija
  Pieter VijaΠριν 19 ημέρες

  Kjo gazetarja Esht njeri i shpifur, shum e poshter esht kjo tamam e urryer dhe verbalisht kriminale, fjala e saj esht plumb dhe helm, ne cdo bised. Kjo sdo te thot qe jam pro vjedhjes e pro ps ,

 • Ilirjan Daci
  Ilirjan DaciΠριν 19 ημέρες

  Mbullja kesaj kuckes plere gazetare

 • Martina Ciaoni
  Martina CiaoniΠριν 21 ημέρα

  Po' leri njerzit te flasin ti, moj goj shqyer o zot i madh nuk ju mbyll haleja kesaj OOOO mbylle te gjitha partite kane listat e njerzve te tyre me emer mbiemer adrese cdo gje e sakte e kane te gjithe por behet zhurem per te kuptuar kush ngateron litaret e anijes se piratit kazani plehrave vazhdon te mbushet👎

 • bert latifi
  bert latifiΠριν 21 ημέρα

  voten e kasaj ska ce do asnjemm parti

 • Arlen Islami
  Arlen IslamiΠριν 21 ημέρα

  Patronazhist q fytyr duket moterqiri

 • iFlex
  iFlexΠριν 21 ημέρα

  Te portokallia e kane thene per Humor qe nuk behet shqiperia me shqiptar.... Por me gjithmend nuk ka per tu bo ndonje here

 • Shpresa Xh
  Shpresa XhΠριν 21 ημέρα

  Si sbon nji lek kjo gazetarja sa e shemtuar eshte pupupuuu mos e nxirrni se na tremi

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  Πριν 20 ημέρες

  Edhe une tmerr e kam kete fytyre sa e shemtuar

 • edvin hoxha
  edvin hoxhaΠριν 22 ημέρες

  Ditën e fundit meret vesh,se te gjith thonë po po,por ditën e fundit ndryshojnë mendim.

 • Terramare
  TerramareΠριν 22 ημέρες

  ca jan mer kto idiota kshu. edhe un du tvotoj per pd pse medo ke inponosh voten ti

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 23 ημέρες

  Po ta cajn bythen o socjalist po futi nje hu ne byth asaj gazetares qe lef si ato bucet qe e shkedhejn rrugave

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceΠριν 23 ημέρες

  Gazetare ti je nje fytyr e shemntuar sikur e ke vella sali berishen jeni plerat e saliut

 • Xhevalin Gjinaj
  Xhevalin GjinajΠριν 23 ημέρες

  KUR DO TË LARGOHET PËRGJITHMONË KJO GAZETARE ME FYTYRË KALI , QË VETËM NJERI NUK ËSHTË.

 • Arben Myrtaj
  Arben MyrtajΠριν 23 ημέρες

  I gjori pellumbi sdi se cfare pergjigje te japi i kane zgjedhjet te humbura

 • Arben Myrtaj
  Arben MyrtajΠριν 23 ημέρες

  Ish sigurimsat me keto pune merren

 • Arben Myrtaj
  Arben MyrtajΠριν 23 ημέρες

  Pellumbi i biri i Babait keta ferra dhe driza duhen larguar me rrevolucion poshte komunistat

 • Jaho Shkoza
  Jaho ShkozaΠριν 23 ημέρες

  Lala voton per partine e qenit.

 • Eri Vlore
  Eri VloreΠριν 24 ημέρες

  Pyet lalen se ta thot te sigurt

 • Eri Vlore
  Eri VloreΠριν 24 ημέρες

  O lala po votat e lsi ata qe i blejne apo ata te paguajne ik moj futyr mushk

 • gjeto lepuri
  gjeto lepuriΠριν 24 ημέρες

  po pergjigjen 25 prillit se dkote shkoni per leshe se rilnja hajdutet dhe kriminelet ne parlamente

 • geri praga
  geri pragaΠριν 24 ημέρες

  Per ca ziheni kot. Database ka dale qe ne kohe te PD/LSI .......kur PS ishte ne opozite dhe qarkullon sot e kesaj dite . Paska dale versioni i ri me duket .... per PS tani . Boll u zute edhe shikojeni historine. 1-) Prisja me shume nga Arbeni .... me strukturat e veta duhet ta gjente se databasja ka kohe qe ka dale ..................... *Ka rene shume sherbimi inteligjent i PARTISE duket qe eshte fshire memoria. 2-)Edhe gazetaret duhet ta dinin ket pune. Ka qe ne 2010 dicka e tille qe ka dale versioni i pare i databases se gjendjes civile ne ate kohe. Sfoli njeri . GAZETARET duhet ta zbulonin kete fakt e jo te niseshin nga LAPSI vetem. *Gazetaria jone ka shume pune per te arritur majat. Perdoret pa e dit as vet . Do me na mbush mendjen edhe ne te tjerve. Pa lidhje me temen: Bushati thoshte ne spak nuk e tregoj burimin. :D:D:D:D:D: ka 10 vjet qe qarkullon databasi . SPAK pyeste Bushatin ne vend to kontrolloje te AKSHI direkt . Sipas ligjit duhet te ruhen aty te gjitha ndryshimet ne vite dhe arsyet pse. do gjeje versionin qe ka rrjedh ca viti e kush ka punuar aty ato vite .etj etj etj Ca po ndodh ? po ti shohesh ato kartat e identitetit shume jane te skaduara .......... kjo eshte prova . Te dhenat jane gabim... Po te jene te dhenat zyrtare duhet te gjejme kush genjen tani dhe ka dokumenta FALLCO . Me keto kartat e identitetit do votohet me 25 edhe kur kane gabime ne te dhena ......nje person voton ne 3 qendra votimi .....me tre karta te ndryshme .etj etj Te gjithe PD /PS e dine ket pun . Sflet njeri se do vjedhin bashke prap te kutia me 25 :D:D Levizje e mire Politike, te presesh gjithe keto vite dhe ta perdoresh. Gjen Bushatin e uritur te plakur dhe ja jep . Ndizet drita e hakmarrjes ne syte e Andit dhe ay godet.. PS ,partine e te pareve te vet .... Perfeksion E pershendes studion me gjithe te ftuarit. super emision ky i sotmi . asnjeri aty se ka haberin ca po ndodh ne realitet. Te gjithe jane te sinqerte njerez te mire. i thone njeri tjetrit zgjohu :D:D

 • J G
  J GΠριν 25 ημέρες

  S'kemi besim qe je gazetare e pavarur. Bushati pretendon qe informacionet i mori para 1 jave ... Para 1 jave ishte ne sallen e presidences sepse iliri i dekoroi nje familjar ... Koinçidence🤔🤔🤔🤔🤔

 • J G
  J GΠριν 25 ημέρες

  Te gjith e dime se per ke voton kjo llafazane....

 • Bubble Day
  Bubble DayΠριν 25 ημέρες

  Ku po shkon kjo Shqiperi e mjerë me këtë qeveri të qelbur

 • Nevina Uruci
  Nevina UruciΠριν 26 ημέρες

  Nderrojani ndonjehere veshjen gazetares Llalla ju lutem 🙏🏻🙏🏻

 • Adriatike Mara

  Adriatike Mara

  Πριν 20 ημέρες

  Deshmi e gjalle qe kemi prejardhjen nga majmuni

 • Ani Ani
  Ani AniΠριν 26 ημέρες

  Po ca se din e din aq mir kta se vota ska vler se ju e ndani vet tepsin sa parti jeni

 • Elvira Dedja
  Elvira DedjaΠριν 27 ημέρες

  Ku ke surrat dhe nuk krahasohesh me Edin nuk je ne nivelin e kulturen e familjes se tij o lala o loke peshkopie.

 • Elvira Dedja
  Elvira DedjaΠριν 27 ημέρες

  O lala e peshkopise nuk e ke vendin ne xhungel goce se dhe paraqitja jashtme pershtatet me origjinen nga ke ardhur o loke peshkopie.

 • Teuta Karabina-balla
  Teuta Karabina-ballaΠριν 27 ημέρες

  A ka gazetare goje zbrazur si Lala per partine e saj nuk germon shume se nuk ka .... Fejzi sa here ben emision mos e le pa mare kete Lalen hiro iken e fshatit

 • Omir Leka
  Omir LekaΠριν 27 ημέρες

  Dendenca diktature jan kta

 • Floresha Gjini

  Floresha Gjini

  Πριν 26 ημέρες

  Kjo gazetare po' luan.si hetuse ja lini rradhen.spakut

 • Valbona Xhemalaj
  Valbona XhemalajΠριν 27 ημέρες

  Bobo çfar shpifjesh i bën ti me barrë moj llapaqëne pupu i thot vetes grua

 • Aqif Kapllani
  Aqif KapllaniΠριν 27 ημέρες

  Pervec ps ske ca tvotosh ...se di pse se kuptoni...se nuk futen shpellar nkuvend esht per njerez aty jo per kafsh.

 • Aqif Kapllani

  Aqif Kapllani

  Πριν 26 ημέρες

  @fatmir gjini qifja ta shkerdhen me tbukren e fisit o robqir...se kshu jeni msu ju ....rrini neper kafe merreni me llafe ca karin ke mer moterqir ...tka dhon naj 10 mi leksh lulushi

 • fatmir gjini

  fatmir gjini

  Πριν 26 ημέρες

  Po mi qife per ty ska

 • 620156 k views

  620156 k views

  Πριν 26 ημέρες

  Ma shpellari ne ket mes m'duket se je ti që nuk e ke kuptuar se ça kriminelash e hajdutash qeverisin Shqiprin.

 • No Reason

  No Reason

  Πριν 27 ημέρες

  Po me emrin Aqof ti pritet te votosh per PS-ne normal

 • Nazmi Beno
  Nazmi BenoΠριν 27 ημέρες

  Fevzi, pyete kete Pellumb lengetyren per gruan e vet , e di per ke voton ajo....?

 • Mary Oxa
  Mary OxaΠριν 28 ημέρες

  O zoti pllumbi ti je kemb e kok hajdut po zoti ju ndshkoft se po e merni ne qaf popullin ok o ndyrsir

 • Vajza Shkodrane
  Vajza ShkodraneΠριν 28 ημέρες

  Si ke fytyrën ashtu je dhe në shpirt,je një shimpaze ,një një llapaqene

 • Where are you from

  Where are you from

  Πριν 28 ημέρες

  Ahahahahaha

 • aladin
  aladinΠριν 28 ημέρες

  o artan ku e ke brecanin sot? Kur vini te dy aty e plotesoni shume mire portretin tuaj.

 • aladin
  aladinΠριν 28 ημέρες

  ore tullac ti dihesh se per cilin voton, ai qe ta mbushi xhepin dhe ti i kreh bishtin saliut.

 • aladin
  aladinΠριν 28 ημέρες

  o ZOT surrati i klodit, sikur i kane rene me topuzin e Gjergj Elezit...

 • Massimo Merkoci
  Massimo MerkociΠριν 28 ημέρες

  Çjan kto plehra te ken turp si cenohen numrat personale

 • Lorenc Protoduari
  Lorenc ProtoduariΠριν 28 ημέρες

  Po Ike mor klyshe komunisti o te korruptuare ekeni cuar vendin ne kaus dhe katastrofe mor gjakpirsa ordinera shtet droge dhe bandash 👎👎👎👎

 • acdc111ify
  acdc111ifyΠριν 28 ημέρες

  Banana republic.

 • Markelian Bylykbashi
  Markelian BylykbashiΠριν 28 ημέρες

  i di i di sekretari se per k e votojne njerezit se kot nuk eshte sekretar partie.

 • Where are you from
  Where are you fromΠριν 28 ημέρες

  Ja dhe kjo fytyr kafka

 • A q
  A qΠριν 28 ημέρες

  MOS VOTONI KOT OPOZITEN SA KAM INFORMACION NATO DO IMAR ME VETE ILIR FLORIRIN SALI FAZLICIN FATMIR GERDECIN LUL 21 JANARIN VANGJEL GREKUN.MONIKEN SE MAREN KA STRES NUK NDIHET MIR

 • alpsharusha

  alpsharusha

  Πριν 21 ημέρα

  Natoja ka ardhur per rusine o kokloqe, po ku merr vesh sumshpuari i bodrumeve te ps c'eshte bota?!

 • Mira Luli

  Mira Luli

  Πριν 28 ημέρες

  @Artur Murra Ju fatkeqesisht, nuk dini as te shkruani shqip.

 • Mira Luli

  Mira Luli

  Πριν 28 ημέρες

  @Artur Murra po sa negativ qe je!!!! Me sa duket je bos i ps, qe shikon vetem nje ane te ppsh dhe nuk shikon edhe anen tende te ps, qe eshte perfaqsuese e denje e pjeses me te keqe, me dimensione pa limit te hajduterise te ppsh.Harram i paçi parate, qe i vidhni shqiptareve te varfer!

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Πριν 28 ημέρες

  @Ciccio Pasticcio e sales ilir krimi ku i ke mos i le pa strehë eh e e kanë gjet strehën e vet më bandën e 31vjeteve moderatori e bën jo se i djeg por të të poshteroje s'. bëjnë perkrahes e salës mavrise më këto gazetarë që i shërbejnë së keqes ndërsa Lala mos u bëj ngatrestare se ti atëherë e kuptoj qe ti punën e mirë për zbulimin e krimit je sens për hetuese por prish veten më provokim aha ti hulumton jo për qëllim të mirë por të diskriminosh kundërshtaret e tua e mendova dhe e kuptova që hulumtimet tua janë t'i kundervehesh më shpirt e më zemër P S ky qenka pra qëllimi yt jo për të mirën.e zbulimit të krimit hakmarrja merr tjetër kuptim jo vetëm ideologjik "bravo"lala qytetarja

 • Ciccio Pasticcio

  Ciccio Pasticcio

  Πριν 28 ημέρες

  Ruci i 2 prrillit. Ram drigaxhiut dako e vadjushin bequaja Damiano tahirin xhafa Ca' doni per behelulin komunistat raca qelbur 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 • linda Dedja
  linda DedjaΠριν 28 ημέρες

  O ju ⚰️te gjithe keto kelyshat e komunizmit mos arrifshit te votoni me 25

 • jos professionista
  jos professionistaΠριν 28 ημέρες

  Hajde kazan hajde

 • Aldo Verjoni
  Aldo VerjoniΠριν 28 ημέρες

  Po kush nuk e di 😂😂 nje person qe sha qeverin dit e not per cfar mund te votoj 😂

 • Smartstoreweb Smartstoreweb
  Smartstoreweb SmartstorewebΠριν 28 ημέρες

  ktu ske as pse voton ....po komunista fitojn

 • Smartstoreweb Smartstoreweb

  Smartstoreweb Smartstoreweb

  Πριν 28 ημέρες

  @Artur Murra po ik mer sufllaqexhi robqir duke u marr me ortogrgrafin , se do rri te shkruj ne gjuh letrare ne youtube un ...mu sme pagun njeri o kari .. shif sa komente bo pro qeveris kurse per mu jan tgjith robqira pd,ps,lsi e sufllaqexhinjt si puna jote

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Πριν 28 ημέρες

  Ortografia ytë ka shkuar matanë lumit sebashku ne bindjen tende re krimit që rrjedhin si lumi turbulluar por ti kërkon mirësinë por bën sikur çfarë rrugë do zgjedhësh ti që të gjithë të rrojnë mirë banda juaj se lenë të qetë Shqiperine andaj ky kaosi juaj anarshine ka sjellur këto 31 vite nuk punoni veç poshtëronu e mohoni punën në dobi të shqiptarëve por çdo gjë ka kohën e vet e ti pastaj do mohosh komentet djallezoreqe ke shkruajtur qytetarja

 • xhevdet cekrezi
  xhevdet cekreziΠριν 28 ημέρες

  O BLEDI TI DHE AJO LLAFEZANJA DIET PER KE VOTONI

 • A. B Nazeraj
  A. B NazerajΠριν 28 ημέρες

  Ju shfry tullumbacja edi vrames

 • Viktor Zenelaj
  Viktor ZenelajΠριν 28 ημέρες

  PS FITON 75 MANDATE.

 • alpsharusha

  alpsharusha

  Πριν 21 ημέρα

  PS do fitoje dy ne but*e e tre ne goje!

 • Mira Luli

  Mira Luli

  Πριν 28 ημέρες

  @Artur Murra I shkreti ti, sa gjynah qe je!!!! Ke bere gjithe ate mundim, duke shkruar vetem fjale, ku nxjerr vrerin qe ke ne trup, sepse as pika, as presje, as kuptim fjalie nuk di te shprehesh. Pse valle???? Sepse je mbeturine e ppsh.

 • Artur Murra

  Artur Murra

  Πριν 28 ημέρες

  @Onofrio Calandrino siç keni bërë tërë zgjedhje më kërcënime e ka pësuar mbesa ime në Shkodër kur i merrnit zvarrë nga flokët studentët ju shkodranët pra e sa në Tropojë bile më kallashnikovë në tavanin e shkollës mos lejoni i kriminela u gjallëruar nga antishqiptarët që kanë shekuj e na kanë dhuruar vëllavrasjen e bëni sikur nuk kuptoni se ju pëlqen paga që ju japin banda salinjane për një patrullë j jepej nx të shkollës së mesme 10000 të vjetra mos u hiqni se nuk keni bërë rrëmujë ku ka shkelur këmba juaj tmerr keni ngarkuar si pushtuesit në çdo kohë e dini shumë mirë sa keq keni vepruar e veproni përsëri një kanal televiziv përçarje rizgjoi përsëri në të përçarë jemi më 75 shoqata e parti ti komentues përfito nga kjo "demokraci" që na e sollën miqtë"e vërtetë" veproni se ju ka ardhur t'a shqelmoni vendin tim por do vijë dita siç u erdhi ju ku do përfundoni dhe pse nuk duam që asnjë vendas të dëmtohet por banda juaj patjetër ndihma e mikut të vërtetë kjo Amerikë do bie si shpatë e demokleut mbi ju shih si janë tërbuar prijësit tuaj e kanë humbur toruan kështu do e pësoni kjoi bandë dhe popullsi do të jetojë rehat nga çibanët pas 90 më këtë demokraci të rremë që vetëm demokraci kurrë nuk e meriton këtë emër kuptoje ti pseudonim jo shqiptar qytetarja

 • Mary Oxa

  Mary Oxa

  Πριν 28 ημέρες

  @linda Dedja fiton te somes ps o popull duhet ndryshim mjaft me genjeshtra 8 vite jemi gnjyer por ket rrall populli duhet te ndryshoj politiken e flliqur

 • Milan 99

  Milan 99

  Πριν 28 ημέρες

  MONKA ME ILIR METEN JANE TE FAMSHEM PER BLERJE VOTASH

 • im Unike
  im UnikeΠριν 28 ημέρες

  O zoteri pse keni kete sjellje te degjeneruar Uroj mos te fitoj qeverria juaj e mafias e droges e mashtrimeve

 • im Unike

  im Unike

  Πριν 22 ημέρες

  @Βασιλειος Μεμη 🤣🤣🤣🤣 Po Dele sdroms po

 • Βασιλειος Μεμη

  Βασιλειος Μεμη

  Πριν 22 ημέρες

  PSPSPSPSPSPSPS

 • Mary Oxa

  Mary Oxa

  Πριν 28 ημέρες

  Zoti pllumbi o gorill partia juaj do humbi ket ta keni te qart ju raft korona vdekshi te gjith ju maxhuranc o hajduta e vot popullin

 • im Unike
  im UnikeΠριν 28 ημέρες

  E-Albania besoj se I ka keto informacione

Επόμενο