"Sa te dua te befsha gropen" - Stop - 6 Prill 2021

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.
Një këngë për LSI-në po qarkullon në rrjet në këto ditë të fushatës elektorale.Gjatë fundjavë Monika Kryemadhi citoi vargje të Fan Nolit, duke thënë, se ishin të Migjenit.Gafës së Monikës, iu përgjigj Elisa Spiropali me poezinë e Nolit, Anës Lumenjve, e duke i cuar selam Monikës.Kryemadhi u shfaq sërish të hënën, duke recituar në Vlorë, por këtë herë, duke lexuar vargjet në celular.Klintoni ka pyetur qytetarët, sesi i kanë marrëdhëniet me poezinë dhe përgjigjet e tyre janë plot batuta e humor.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

  • Jonnie Joni
    Jonnie JoniΠριν 5 ημέρες

    Hello 👋 respekte bravooooo

  • Xhuljeta Xhuli
    Xhuljeta XhuliΠριν 5 ημέρες

    Bravo shqiperia e analfabetizmit ne vitet e demokracise dhe e diplomave fallese vec per tu mburrur e gjet nje vend pune te jene rehat e pine kafe e cingare me tangellik

Επόμενο