Rozana Radi: Une rrija me shume djem dhe babi deshironte te largohesha…

Διασκέδαση

EDielaShqiptare nga #ArditGjebrea prej vitit 2008 në #TvKlan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 6 orësh transmetim.{
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Dhurata Gerbi
  Dhurata GerbiΠριν μήνα

  Vajze eforte , mendjehapur dhe kembengulese.Rrezaton miresi.Urime dhe pac fat.🌟😀

 • Renald Renald
  Renald RenaldΠριν μήνα

  Ehhhhhhhhhhh Hahahhahahahahaha

 • Ilva Zeneli
  Ilva ZeneliΠριν μήνα

  Je nje yll Rozi. Je e talentuar dhe ke dhene shum ne artin Shqiptarë!

 • Milan 99
  Milan 99Πριν μήνα

  RESPEKTE.ARTISTE E MIRE. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Zana Z
  Zana ZΠριν μήνα

  Rozi je nje margaritar ne skenen e tv-ve Mos na mungo shume edhe ne kenge te reja je si drite e te uroj te jesh edhe nje nene e mire sa me shpejt respekte 💗💗💗💗💗

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiΠριν μήνα

  Keni ndejte me shume djeme qe dikujt me ja mbush mendjen me i mbet ne dore.babi ska gabue po ti.se kur bota te ka pa fjale gjithefare Ato s te kane mundue.ke gabue Gjeniu.

 • missymarsi red
  missymarsi redΠριν μήνα

  Rosana ka qene gjithnje tip qe kur kendoi per here te pare me te ndjerin Francesk Rsdi.E bukur,e gjalle,impulsive,spontane,kreative,autiironike;kjo eshte Rosana.

 • Afreen Yata
  Afreen YataΠριν μήνα

  Je Femer me shum vlera Rozana 😘

Επόμενο