Opinion - Te panjohurat e votimit! (6 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan # IlirjanCelibashi
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Ilirjan Celibashi
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Neki Hoxha
  Neki HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Nji plake mshtruse vetem ata qe kane pase pune me te e dine se sa i ka rjepur te ishte zonje si kure thone rinte aty ke burimi po nuke ka nevoj me tani done dhe fame z

 • Neki Hoxha
  Neki HoxhaΠριν 3 ημέρες

  Ne qe jemi larguar ka vite rezik na quajn tradhetart e Atdheut a qent e komunizmit nku behet kure aje vnde pa diaspore se po te mare pjese diaspora ata klyshte do dridhen

 • Arash S.
  Arash S.Πριν 4 ημέρες

  Kjo kok kuqe bashke me partine e saj nuk peshojne sa peshon vetem lul qimeziu......

 • Bledar Perhati
  Bledar PerhatiΠριν 5 ημέρες

  beni para kliko regjistrohu edhe rri i lidhur me rrjet fito pars

 • Evelina Lile
  Evelina LileΠριν 5 ημέρες

  Amon o bledi te lutem na lodhe me batonin mos e fto me se na lodhi as gjuhen nuk e ka shqip batvucic esht ai

 • Niku Besnik
  Niku BesnikΠριν 5 ημέρες

  Nga e di ti keto moj drane

 • mus lama
  mus lamaΠριν 5 ημέρες

  Si ka mundsi qe jan 3600000 votues? Kur ne Shqipri jan 2800000 banor nga kto ka edhe nen moshen 18 vjec??

 • Banned4Ewa

  Banned4Ewa

  Πριν 4 ημέρες

  Kete po mundohem te kuptoj edhe une, por ka mundesi ne Shqiperi mund te kete ndryshuar Matematika. Ne qoftese i numerojme te gjithe njerzit qe jetojne ne Shqiperi, me te gjithe qenet dhe gomeret prap nuk shkojne 3600000,kjo eshte shqiperia jone korrupsioni vazhdon..... Mjere ne

 • Tragic

  Tragic

  Πριν 4 ημέρες

  Sepse ka emigrante qe nuk jane te deklaruar si emigrante ,thjesht kane ikur nga shqiperia.Dhe ata jane shume kjo 3.6 milion eshte shume pak se i bie qe emigrantet>18vjeç te jene afersisht 1 milion kur ne fakt jane ndoshta 5+milion pa llogaritur te tjere qe kane marre neshtetesi te huaj qe edhe ata jane shume...

 • Tragic
  TragicΠριν 5 ημέρες

  Nuk e di se nga cila parti eshte por ky kryetari i kqz duket njeri serioz.Besoj se edhe zgjedhjet nuk do te kene asnje problem.

 • Mirko Mirko
  Mirko MirkoΠριν 5 ημέρες

  hahah po kan ngel 2 milion ne shqiperi hallall,po skan faj se votojn edhe ata qe kan vdek 200 vjet para.Nuk behet me shqiperia jooo

 • ΆνναΆννα
  ΆνναΆνναΠριν 6 ημέρες

  Shqipria Me 5 milion shqiptar 13 parti😂😂 Amerike me 350-400 milion popull ka dy parti

 • Besmir Doda

  Besmir Doda

  Πριν 6 ημέρες

  Ne ket rast me mir shqiperia,ose me sakte Kosova qe zgjodhi nje parti qe ka ardhur nga hici ose nga protestat dhe nxorri scarso partite tradicionale,ne amerike krejt sistem tjeter ndaj sbehen krahasime sic bere ti kalkidhs

 • Paolo pali
  Paolo paliΠριν 6 ημέρες

  Komunista🤮🤮🤮🤮👊

 • Oli Kraba
  Oli KrabaΠριν 6 ημέρες

  Bravo zonja Bozo

Επόμενο