Opinion - Najada Como! (6 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • bert latifi
  bert latifiΠριν 5 ημέρες

  kjo duket si pronare shpie publike ...

 • Diamond11
  Diamond11Πριν 5 ημέρες

  Nqs do kuroj punet e shtetit sic kuron pamjen e jashtme , mjer Shqiperia!!

 • Nazmi Beno
  Nazmi BenoΠριν 5 ημέρες

  .......shembulli me I keq I mundshem I menaxhimit te pandemise.

 • Robin Hood
  Robin HoodΠριν 5 ημέρες

  Cfare eshte kjo a ky Transvestit 🤣

 • Neta
  NetaΠριν 5 ημέρες

  Si politikane do i sheroj njerzit kjooo

 • **** B***
  **** B***Πριν 5 ημέρες

  Rrespekte Najada je shembulli ma i mir i gruas shqiptare

 • Flora Gusha
  Flora GushaΠριν 5 ημέρες

  Respekt vleresim mirenjohje KESHTU VLERESOHEN NJEREZIT E PUNES

 • Papo Bala

  Papo Bala

  Πριν 5 ημέρες

  Keshtu vleresohen gjakepiresit ne shqiperi,se shqiperia ka shume servila si puna jote.

 • Trip cosi
  Trip cosiΠριν 6 ημέρες

  RESPEKT 🇦🇱👍

 • Papo Bala

  Papo Bala

  Πριν 5 ημέρες

  Respekt se I griu fukarenjte e shkrete nga leket,o servili i partise.

 • Papo Bala

  Papo Bala

  Πριν 5 ημέρες

  Respekt se I rropi njerezit nga leket.A sufllaqexhinj te peshtire qe jeni.

Επόμενο