Opinion - Luljeta Bozo! (6 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Adriatik Nallcia
  Adriatik NallciaΠριν ημέρα

  BRRAVO ZONJA LULITA BOZO NJEREZ SI JU I DUHEN SHQIPERISE ME PERVOJE SIC ISHTE DHE NJE COP DOKTORRI SI sali berisha. NE POLITIKE PO JU ZONJE QE KENI NJE FORCE MILIONA HER ME SHUME SE CDOKUSH TJETER

 • edi edi
  edi ediΠριν 3 ημέρες

  More popull cfar te keqie Ka kjo nje komuniste qe do'tperballet me ish sekreterin e partis doktorr berishen hajt hait se gallat do shofim tpakten.

 • Andrew Koumarakou
  Andrew KoumarakouΠριν 4 ημέρες

  RI NË SHTËPI MË MIRË

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  je me vonese, sikur ta kishe porositur pak me pare? hahahaha

 • Thrillseeker8922
  Thrillseeker8922Πριν 4 ημέρες

  O none po cdeshe qe ju fute ktyre puneve te pista.

 • bert latifi
  bert latifiΠριν 5 ημέρες

  aa dhe nje gje o zyshe ....ka vdek enveri ..... se mbase sta kane thene

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  prandaj je sekelldisur kaq shume ti se vdiq enveri?

 • bert latifi
  bert latifiΠριν 5 ημέρες

  po u bere deputete do ti gris te gjitha librat e tua qe kam ble ne fakultet...

 • bert latifi

  bert latifi

  Πριν 3 ημέρες

  @aladin zyshes i gris librat ty ta gris surratin ....po ste pelqeu mos na caj trapin me komente .... zysha ka rreshkit dhe po e perdorin ...mos je nga keto legenat e PS....

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  aman mos i gris, kujt i plasi?

 • Enes Enesito
  Enes EnesitoΠριν 5 ημέρες

  Kjo osh per ne varreza jo per Politik...shko mi plak matufe vdis me ner jo si legenia e rames....i hap para vorrit je mi plak e djegur per pak emer...

 • Enes Enesito

  Enes Enesito

  Πριν 2 ημέρες

  @aladin shkoj per jastek plakes se rruges per tufin e ke....

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  shiko se mos te percjelli per ne Sharre ose Tufine ajo ty, sa per matufe i vjen anes, eshte plot energji dhe mendje te kthjellet, sa gabim qe nuk e kane angazhuar me pare ne politike.

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim GjuziΠριν 5 ημέρες

  Po rri mi non rehat mos i hyn ketyre gjonave

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  mos ja qaj hallin

 • Toni Londer
  Toni LonderΠριν 5 ημέρες

  Tv klan bytjlepirsa dhe kurvicka

 • Oli Kraba
  Oli KrabaΠριν 5 ημέρες

  BRAVO

 • Kacurri Linza
  Kacurri LinzaΠριν 5 ημέρες

  Luljeta Bozo eshte duke I perdorur, nga RAMA per te grumbulluar VOTA

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  mos i qaj hallin asaj, ti shiko se po te perdor lulushi

 • Nala Binj12
  Nala Binj12Πριν 5 ημέρες

  Turp to ke harru me vdek

 • Rina Perleci
  Rina PerleciΠριν 5 ημέρες

  Ne cdo diskutim , debat e premtim qe flitet behet sikur gjith popullsia e Shqiperis kan qen te studiuar e te dipllomuar, brezi i zonjes qe nuk esht e lart arsimuar thot shyqyr na ran kockat rehat ne pension e eleniset sh mir ne famlje me niper e mbesa!Voten shko kerkoja shtreses tende jo pensionisve normal zonj!

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  pse po tja kerkoj pensionisteve cfare gabimi eshte? Apo se jane shume ne numur ata dhe do ta votojne ? Kjo te djeg ty?

 • Robin Hood
  Robin HoodΠριν 5 ημέρες

  Bobo relikat prandaj kemi ngelur mbrapa se kto komunistat nuk duan te leshojne karriget edhe 100 vjeqe do ti marri vendin nje te riu me arsim dhe edukate jashte . Cfare krimi e tmerrshme

 • Robin Hood

  Robin Hood

  Πριν 3 ημέρες

  Korrigjimet ti kam lene ty per cfare e merr 300 lekshin 🤣

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  sa perpara do kishim bere po te kishim ty i vogli fare ne krye? Sa i edukuar dhe i arsimuar ( shkruhet vjece, jo vjeqe, o gomar), po nuk po te pjerdhin te vene ne krye?! Cfare krimi e tmerrshme

 • Sokol Ivanache
  Sokol IvanacheΠριν 5 ημέρες

  Ik rri me nipat e mesat se tka ngel në zemer enveri e sje për kyt pune se do tadhin bythen rama.

 • Baba Tomorri 1
  Baba Tomorri 1Πριν 5 ημέρες

  Mund të jesh profesioniste shumë e mirë por kur vete me bandit vlerat zbehen .

 • Baba Tomorri 1

  Baba Tomorri 1

  Πριν 3 ημέρες

  @aladin Gomari të q...t gjithë librin e shtëpis o lëpirës .

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  po kur te gjykon nje cope gomari si ty vlerat shtohen.

 • DIY World
  DIY WorldΠριν 5 ημέρες

  Dokumentar rreth ilirëve me 5 Episode. Na bëni Subscribe të na mbështesni m.grblock.info/for/b-nteo/jJHMmtnKbnpig6U.html

 • Flora Gusha
  Flora GushaΠριν 5 ημέρες

  ZONJA LULJETA BOZO RESPEKT LULJETA JE POTENCIAL JE VLERE SKA NEVOJE TE BEJ FJALIME PER LULJETEN NJE. PLUS NJE BEJNE 2 . SUKSESE O GRUA E INTELEKTUALE E MIREFILLTE.O ATDHETARE 🇦🇱❤️

 • Ali Sina
  Ali SinaΠριν 5 ημέρες

  Respekte per profesjonin po te ishe me e re per kanditaturen per deputete

 • Nazmi Beno
  Nazmi BenoΠριν 5 ημέρες

  .....une nuk e kuptoj c'fare do diskutoje ne foltoren e kuvendit kjo eeeee? Apo hajt me...., byrek me spinaq dhe fasule me pasterma, dhe petulla me uje. ...!

 • aladin

  aladin

  Πριν 3 ημέρες

  ku merr vesh ti nga fusha ku ajo eshte edukuar? Jo po degjojme RRUGACIN sali?

 • gazi mondi
  gazi mondiΠριν 6 ημέρες

  Plak bunder komuniste poshter 🖕🖕🖕🖕🖕

 • Yacov Pinelli
  Yacov PinelliΠριν 6 ημέρες

  0:26 vom.gen.in

 • Cen Sura
  Cen SuraΠριν 6 ημέρες

  o tqifsha Bozon, një bushtër komuniste qe tja qish gjithë frymore e farefisit ku i ka.

Επόμενο