Opinion - Kush e ekzekutoj "kumbarin" e Shkodres? (5 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #ArtanHoxha #KlodianaLala #EltonQyno #ArbenHajdarmataj
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Elton Qyno, Arben Hajdarmataj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Adem Bajraktari
  Adem BajraktariΠριν 5 ημέρες

  Kjo LaLa, si te kishte qene aty. Ja fut kot.

 • Ana A
  Ana AΠριν 25 ημέρες

  O Fevzi Ce ke kete budall qe ke ftuar.

 • ernest ernesti
  ernest ernestiΠριν 25 ημέρες

  O gazetar leshi se u bete si parazitat e bareve, jo shkdranet jane te ashper, jo shkodranet jane te fuqishem jo jane te forte me karakterizime banale provinciale, shkodranet jane njerez si gjithe te tjeret dhe ju ka dhene liri e fuqi shteti prandaj bejne ato qe bejne. Ku ishin shkodranet apo tropojanet, apo vlonjatet ne kohen e xhaxhit? Pse nuk jua mbante te benin rremuje e vrasje? Se kishte shtet. Tani shteti i mbeshtet, ne vitet 90 mbeshteti bandat e para te tiranes ku u vrane djem te rinj pa hesap, pastaj jugun me lushnjen, beratin e vloren ku u vrane pa hesap, me vone ne tropoje u fut konflikti nga shteti per trafikun e armeve me kosoven, me tej me durrsin per portin, tirana u kthye serisht ne vemendje e sot jane elbasani e shkodra problematik se shteti po i ben corap.

 • altin gremi
  altin gremiΠριν 28 ημέρες

  Ore Kumbareeee akoma nuk mesove te besh komunikim, I transmetim??? Nuk po komunikon,, Dinamo partizani oooo kumbareeee

 • Elton Daily
  Elton DailyΠριν 29 ημέρες

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Armando Kamberaj
  Armando KamberajΠριν μήνα

  Mbase Tom Doshi mund te thoj ndonje gje per kete lloj krimi

 • Man Word

  Man Word

  Πριν 29 ημέρες

  Clidhje ka Tom Doshi nket krim ?!

 • Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan LamajΠριν μήνα

  Po ajo kuptohet,Kumbari I Ri i Shkodres.

 • Ismail Haroku
  Ismail HarokuΠριν μήνα

  j

 • Tahir Gifjrj
  Tahir GifjrjΠριν μήνα

  Krimi eshte I lodhur me politiken pra edhe komisjoni I zjedhjevet eshte me krimin duhet te futen ne Burk keta kriminela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni 👎👎👎👎👎👎👎

 • Genc Tato
  Genc TatoΠριν μήνα

  jo e ekzekutoj por e ekzekutoi o klanniii

 • Enrik Pjetri
  Enrik PjetriΠριν μήνα

  I bi

 • Shkoder Pistoia
  Shkoder PistoiaΠριν μήνα

  Bardhoku asht njoft ne shkoder per burr i mir burr me lek . Por jo se ka urdheru ken deri aty ska ken . Njifet per trim po . Por jo te urdheroj ato bobat. Asht kot me fol per te meqe asht i vdekur ishalla zoti familjes ju lehteson dhimbjen. Mos shpifni per njerez o gazetar mutit.

 • aladin
  aladinΠριν μήνα

  po pse nxirni saliun o dreqer? Apo po rradhisni kriminelet ?

 • aladin
  aladinΠριν μήνα

  ik o fevzo me gjithe saliun, po na nxjer kryekriminelin qe flet per kriminelet. A thua se nuk eshte pergjegjes direkt saliu edhe per degjenerimin e shtetit-drejtesise, edhe per shperndarjen e armeve.

 • Laert Cela
  Laert CelaΠριν μήνα

  Ore ky gazetari qe flet online paska harruar shqipen, gjithmon qe do te thojn jo, ja beka no no.

 • andre andre
  andre andreΠριν μήνα

  Të dhjefsha BE -në që ose nuk merr vesh ç'bëhet në Shqipëri , ose është e lidhur me kriminelët shqiptarë !!!

 • Do it well, Do it self
  Do it well, Do it selfΠριν μήνα

  Po kte lalen ca e merr kot aman asgjë nuk ja ka haberin

 • Shkurt e Shqip
  Shkurt e ShqipΠριν μήνα

  Artan Hoxha pse nuk thua e vran ata që kam intervistua un?

 • Man Word

  Man Word

  Πριν 29 ημέρες

  Pse je kaq i sigurte per ata ? Ata skane pas ndonje konflikt

 • Edmond Babani
  Edmond BabaniΠριν μήνα

  Ngushellime familjes me te ardhe keq ngjarien ... Po ne shiptaret jena keshtu ,,,Parti Enver jemi gati kurdo here . Xhaxhi Enver ne na ka njofte elle ... turp per tane shiptaret elle me shum per keto gazetaret

 • Rusjan74

  Rusjan74

  Πριν μήνα

  O ti qe e quanke veten "shiptar", shko meso te shkruash Shqip, pastaj eja dhe bej komente. Eshte Shqiptaret e jo shiptaret, eshte " dhe " e jo " ll ". Ose me mire shkruaj Serbisht dhe je ok 😉😉

 • Bana Albana
  Bana AlbanaΠριν μήνα

  Se kuptoj kete emision per dike qe nuk jeton me blendo turp 🤐

 • Paulin Lisi
  Paulin LisiΠριν μήνα

  Ooo njerz ni karikatore automatikut ka 30 fishej jo 32 haha o gazetar

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Πριν μήνα

  @Ardian Gjini fiks po shumica shofin filma e thojne 30she 😂😂

 • Ardian Gjini

  Ardian Gjini

  Πριν μήνα

  me liber e ka 32 maksimumin 31 ne karikator dhe nji ne fole shoku

 • Kadri Shala
  Kadri ShalaΠριν μήνα

  si nperfundim as ni mafijoz ne shqipri nuk pe gzon pasurin po vriten te gjith me vjen shum keq per kta djem tri nuk ka dit qe ska vrasje osht gjyna ngushllim per te gjith

 • Kadri Shala

  Kadri Shala

  Πριν μήνα

  und jom nga .mitrovica jetoj qe 20 vite neper nevrop ku eke pas

 • Hanau Ched

  Hanau Ched

  Πριν μήνα

  Po e kam pas ni shok me kët emer kadri shala per at te pyta

 • Kadri Shala

  Kadri Shala

  Πριν μήνα

  @Hanau Ched ku osht se di

 • Hanau Ched

  Hanau Ched

  Πριν μήνα

  Po me duket emer i dëgjum mas ke ken ne elsenfeld Gjermani plako

 • Spata Quohi
  Spata QuohiΠριν μήνα

  Me vjen keq per familjaret e femijet se nje i aferm apo nje prinder eshte pjes e shpirtit ne te gjitha rastet, por ne shqiperi po qerohet orizi dhe shpresojme te gjithe qe keshtu te vazhdoje te vriten midis tyre pa lenduar te pafajshmit, se une qe punoj ne fabrike dhe kur dal prej shpije nuk e mbyll deren me celc se skam probleme, varja te me bojne atentat... nuk te vret kurre njeri kot... do ti lani te gjitha ne mos ne ket bote ne tjetren....

 • ernest ernesti

  ernest ernesti

  Πριν 28 ημέρες

  Te vrasin kot te vrasin. P.sh nese je i aferm i ndonje armiku te tyre, per dyshime te pabaza, per prona qe duan te te marrin etj. Jane vrare mijra njerez kot ose pa faj ne shqiperi. Ne disa raste madje edhe kane ngaterruar objektivin pasi vrasesit e porositur nuk e njihnin viktimen dhe ne ate moment kur po e prisnin eshte afruar nje person tjeter rastesisht i ngjashem me objektivin dhe e kane vrare kot.

 • Ndricim Tellosi
  Ndricim TellosiΠριν μήνα

  Ju nuk jeni gazetat pse akuzoni njerzit se keni pas prova pse nuk i keni cue ne prekurori ju jeni vec per rrena

 • Artin Arti
  Artin ArtiΠριν μήνα

  GALLAT ALLA DEMOKRADHIJE ALBANISTAN...NUK LEJOHET TE KONTROLLOHET MAKINA E DEPUTETIT...SE DEPUTETI KA NJE NGARKES DROGE...KA NJE PERSON KRIMINEL NE MAKINE.APO KA NJE VIKTIME NE MAKINE...NUK LEJOHET TE NDALOHET DHE KONTROLLOHET....PRA MAKINAT E DEPUTETEVE NUK JAN GOJEDHENA QE MERESHIN E SHFRYTEZOHESHIN ME VITE PER TRANSPORT DROGE...DHE SI RASTESISHT MAKINA E DEPUTETIT FRROKU...

 • Refat Fier
  Refat FierΠριν μήνα

  Ky stan ate bulmet ka kete ta degjojn te gjithe ata si puna e kumbaros se asgje nuk mund te gezosh te asnje lloj pasurie me te mar jeten e tjetrit.

 • Arber Meca
  Arber MecaΠριν μήνα

  Po na cat trrapin o gazetar ordinera me detaje kalamojsh jo e lagu jo se lagu e tu fol gjith per i her e po te njejtato gjona thoni, sa per kto tipa gjithmon do vriten se kshu e ka krimi bo sa bo e ha mas qafe pastaj. I gjo esht e sigurt qe kot ste vret njeri.

 • Fatos Gongo
  Fatos GongoΠριν μήνα

  Artan oxa mama dhia .... me kecet ujku blendi

 • Fatos Gongo
  Fatos GongoΠριν μήνα

  O blendi e ke ber emisjon pralllash

 • Gerald Z
  Gerald ZΠριν μήνα

  Thuhet ekzekutoj apo ekzekutoi? U beme corap. Fol anglisht me mire o fevzo se u be shqipja qe nuk merret me vesh

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  Πριν 19 ημέρες

  @Gerald Z nga Divani.

 • Gerald Z

  Gerald Z

  Πριν 19 ημέρες

  @Eva EvisaNga tel. Me youtub Po ti?

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  Πριν 19 ημέρες

  @Gerald Z qënke gallat ti. Nga fletë

 • Gerald Z

  Gerald Z

  Πριν 19 ημέρες

  @Eva Evisa haha 😂

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  Πριν 19 ημέρες

  @Gerald Z ha aaa aaa😆

 • Cristina Lincan
  Cristina LincanΠριν μήνα

  Ik moj kare injorante

 • Gashi G4shi
  Gashi G4shiΠριν μήνα

  Mexico

 • Aida Aida
  Aida AidaΠριν μήνα

  Hahahaha.shtet mafioz.shteti i mbeshtet dhe shteti i ekzekuton kur do..pooo si ka mundesi qe ai paska shpi e ditur.paska makin e ditur.qenka ne kerkim dhe shteti se gjen dhe hasmi e gjen.ehh shtet mafioz te rera i di.i le gjalle kur i do i zhduk kur si do.

 • Daily Things
  Daily ThingsΠριν μήνα

  Keta kometojne vrasjet si ndeshje futbolli.si nuk ftove njehere policine, prokurorat, gjyqtaret, qe merren me keto pune, amatore komplet, kjo lala duket e shitur, u prehte ne paqe viktima.

 • Fehmi Veseli
  Fehmi VeseliΠριν μήνα

  O Fevzo nuk e ve re qe saher e pyt kte surrat lepjeten per nji gjo ajo thot gjithmon ndryshe, Po e filloj kshu Po e filloj ashtu n’a çau trapin derr derr Po nji muhabet. I bi fyllit me nji brim

 • Ultras 12
  Ultras 12Πριν μήνα

  43:45__44:11

 • Haki Bresa
  Haki BresaΠριν μήνα

  Vrasje do kete per sa kohe qe kokat e krimit jane ne presidence.ne kryeministri.ne te gjitha ministrite.ne bashki..dhe parlamut

 • aladin

  aladin

  Πριν μήνα

  kokat e krimit jane edhe ne partite e tjera qe nuk jane ne pushtet.

 • Haki Bresa
  Haki BresaΠριν μήνα

  Po pse nuk i thoni emrat e politikaneve qe kane bashkepunim me krimin...gazetare te felliqur

 • Eneriko Begaj

  Eneriko Begaj

  Πριν μήνα

  Politikanet shqiptar i ben presjon 2 amerikanve qe benin kondraband armesh se tha ishte djali i sales

 • Παυλος Γκεγκαι

  Παυλος Γκεγκαι

  Πριν μήνα

  Sesht e veshtir IlirMeta e din gjith shkodra

 • Milan 99
  Milan 99Πριν μήνα

  Kush thua ti, dhe pse nje qe shikon punen vet nuk e gjene gje.

 • Mr. Dree
  Mr. DreeΠριν μήνα

  Keshtu eshte fundi i kriminelve.

 • VIP. AL
  VIP. ALΠριν μήνα

  O fevzi une vetem ty te ndiqja si emision, por gabim, ty ti ben pronat e paqena te tuat u bere me miliona dhe tani kujton se je zoti, por jo more

 • Toni Prifti

  Toni Prifti

  Πριν μήνα

  Tamam

 • Orges Dune
  Orges DuneΠριν μήνα

  Ca i boni kaq reklam nji cop hajduti qe ka vra lloj lloj njeriu te pafajshem nji cop ordineri dhe atij qe paska mor hakun e vllait halla tja boj zoti ai do titull nderi se e kapas nji arsye te fort ka mor hakun e vllait jo se kto pabuksat dil vidh vrit pa lidhje......

 • Orges Dune
  Orges DuneΠριν μήνα

  Me duket se kto vrasje i pagujn televizionet per te pas ca me thon me bo emisjone e me fitu lek

 • Gentjan Ahmetaj

  Gentjan Ahmetaj

  Πριν μήνα

  paskemi te nejtim mendim shok ,te pershendes !

 • Kastriot Vukaj
  Kastriot VukajΠριν μήνα

  Ju ANALISTA.Keshtu si komentoni ju.Me shum sjellni ..KONFLIKTE..Ne vijim.Zoti ishalla e ndalon doren.E mos te kete vrasje te tjera.Se ste fal kush.Pak..KOMENTE..E shum pun per ...POLICIN..OK

 • Florenc Hoxholli
  Florenc HoxholliΠριν μήνα

  Ekzekutoj thotë!!!... O Klaniiiiiiiiiiiiiii, ekzekutoi or analfabetë

 • Gerald Z

  Gerald Z

  Πριν μήνα

  Xhungel

 • kubanezi copacabana
  kubanezi copacabanaΠριν μήνα

  O Fevzi ça bon kto lloj temash në TV si nuk bën tama për rinin,kulturën Shqiptare

 • Diamond11
  Diamond11Πριν μήνα

  Qerosi duhet te bente nje emision per Becettin , per gjith ato miliona euro qe do paguhen nga shqiptaret !! Ajo esht me e rendesishme sesa nje vrasje !!

 • aladin

  aladin

  Πριν μήνα

  @Deti D , te rrosh vete se mendja te paska lene.

 • Deti D

  Deti D

  Πριν μήνα

  @luciano brandon NUK E morì as Sala AS BEGETI ate K.... PO RAMA PO NA E FUT TY DHE MU EDHE GJITHE TAKSA PAGUESVE SE PER FAT TE KEQ KJO QEVERI E KA HUMBE PERFUNDIMISHT GJYGJIN RAMA GABOJE SE GJERAT NUK BEHEN ME INAT DHE PRESIONE NUK E DI SA MINUTA OSE SA ORE UNE DO PUNOJ PER BEGETI TE pershendes 🇦🇱

 • Aida Aida

  Aida Aida

  Πριν μήνα

  @luciano brandon ti qenke shteti???meqe thua-ne si shtet.hahaha.vaj medet me keto sufllaqet e partise

 • luciano brandon

  luciano brandon

  Πριν μήνα

  Bechettii ka fituar nje vendim gjykate, ne si shtet kemi fituar 2 gjyqe.tani kemi edhe nje te fundit ne gjykaten supreme. Do fitojme dhe kete , dhe Mr.Bechettii do marrin k...., bashke me salin

 • Gjergj Rruca
  Gjergj RrucaΠριν μήνα

  Bandat jane te lidhur me PS ne

 • Artin Arti

  Artin Arti

  Πριν μήνα

  Ne fakt ky trimi po bente fushat per lesh e line (lsi) degjoje mire kur thuhet qe po ndihmonte fushaten e lsi ne shkoder..

 • Aleksander Prenga
  Aleksander PrengaΠριν μήνα

  Vriten njerz Ju bani show sa turp

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  Πριν 19 ημέρες

  Fiks...

 • Gabriel Testanera
  Gabriel TestaneraΠριν μήνα

  O lala po ik e ha nej sufllaqe ma mir se sje per ket pun ti

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν μήνα

  Emision pse u vra nje funderine

 • Edi Elezi

  Edi Elezi

  Πριν 25 ημέρες

  @Melisa Kolndreu ik ti moj shurreeee femer

 • Melisa Kolndreu

  Melisa Kolndreu

  Πριν 25 ημέρες

  i shkofsh mrapa

 • Ilir Hoxhallari
  Ilir HoxhallariΠριν μήνα

  Artan hoxha je gjeni e ke mendjen kompjuter

 • VIP. AL

  VIP. AL

  Πριν μήνα

  Epo po te rritesh i trembur nga çunat e lagjes behesh gazetar kriminalistikes

 • john gotti
  john gottiΠριν μήνα

  Hoxha dhe Lala si gjithmone mezi presin te vritet njeri, se mbushin barkun me buke duke dale neper emisone, duke analizuar viktimat ne detaje

 • Artin Arti

  Artin Arti

  Πριν μήνα

  HARROVE DHE QEROSIN FEJVZIUN...😁😁😁

 • VIP. AL

  VIP. AL

  Πριν μήνα

  Po lere se jane te zgjuar qe te dy, sa te vriten e dine keta pse u vrane, sa jane gjalle nuk ja mban bytha tja permendin edhe germen e fundit te emrit

 • Avni Rustemi
  Avni RustemiΠριν μήνα

  I akuzuar per trafik te qenjeve njerezore thuhesh , dmth esht marr edhe me trafik femrash , shum familje po i lajn hesapet tani mbasi e kan mbushur kupen nga te katerta anet ! Une jam i habitur ne fakt si nuk ka me teper vrasje per kta qe kan rrembyer dhe shfrytesuar motrat , bijat , kusharirat e bijeve te nenave .

 • Παυλος Γκεγκαι

  Παυλος Γκεγκαι

  Πριν μήνα

  Qdo gja lahet ne ket jet gjaku nuk humbet kurr sa per shkodren skemi pa gja akoma esht vetem fillimi ne shkoder ka 30 vjet se nuk ka shtet

 • Dritan Shollaj
  Dritan ShollajΠριν μήνα

  Dolen kta falconet dhe borselinot e shqiperis mes tyre silvia conti kta mezi presin te vritet ndonje qe te llapin si llapaqen

 • Diamond11
  Diamond11Πριν μήνα

  O Artan Hoxha o mashtrus ordiner , o byth lepires Rames!! Mos e shtrembero realitetin per t’i lehtesuar lidhjet e pushtetit me te vrarin!!

 • A q
  A qΠριν μήνα

  KUMBARI I VERTET ESHT TOM DOSHI NSHKODER ARTAN HOXHA APO DO FLASESH PASI TVRITET??

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Πριν μήνα

  Kumbaret jan vec 2 Fise ne shkoder tjeret vin pas tyre ose jan masha e tyre . Ska Tom as bir kurvet ne shkoder mbi ato 2 Fise vec kush flet kot tash ...

 • Gjeto Gjeka

  Gjeto Gjeka

  Πριν μήνα

  Keshtu flet ky the paska taku ne sarand

 • Marjo Cycymeni

  Marjo Cycymeni

  Πριν μήνα

  @luciano brandon veshtir esht ,do ishte nje Ender per te gjith shqipetaret Po te ndollte kjo mrekulli

 • luciano brandon

  luciano brandon

  Πριν μήνα

  @VIP. AL sali ram berishes do ti vije dita baske me Vipat qe i shkojne mbrapa

 • VIP. AL

  VIP. AL

  Πριν μήνα

  @luciano brandon a lumadhi ti te qenkan fikur dritat te sali berisha

 • A q
  A qΠριν μήνα

  pasi vriten flasin me detaje kaq lirshem.ku ishit para vrasjes

 • ernest ernesti

  ernest ernesti

  Πριν 28 ημέρες

  @illyrans warriors hahaha epo skane me cfare meren tjeter, me keto gjera kane shume material e prandaj te gjitha emisonet ne shqiperi flasin per te forte e krim. Kulmi! Niveli kulturor ne shqiperi skandaloz.

 • illyrans warriors

  illyrans warriors

  Πριν μήνα

  pushka bam zagaret ham edhe emisionet ne shqipri

 • Dritan Kalia

  Dritan Kalia

  Πριν μήνα

  Kane folur edhe para ngjarjes po keta gazetar per te gjitha ngjarjet por jane te pashmangshme ngjarje te tilla...

 • Bedro Tetova
  Bedro TetovaΠριν μήνα

  Besoni skeni ju me Turista te huaj po as shqiptar shteti ma I poshter ne EVROP ndoshta edhe me gjer... Turp te them qe jam shqiptar... Enveri juve ju ka tregu. Vetem aj e ka dit qfar plerash jeni cdo dit vrasje

 • ernest ernesti

  ernest ernesti

  Πριν 28 ημέρες

  @Petref Mazllemi ca lesh trimi thu tu u vra pas shpine me njoni tjetrin.

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  Πριν μήνα

  @Visualizeyourgoal po ngaqe ky na qenka Norvegjes a suedez e po na ben moral ne shqiptareve, me te ba me qesh me zor

 • Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  Πριν μήνα

  Po pergjitheson 3 Million njerez në një epitet te perbashket. Je gabim. Kujdes fjalet.

 • Juljan Jack

  Juljan Jack

  Πριν μήνα

  Ne shipni kemi nje fjale qe pushka e trimit e fjalet e kurvave nuk ndalen, kuptoje vete ti pastaj

 • Agron Racaku

  Agron Racaku

  Πριν μήνα

  Kokat le te han nuk te vret njeri kot e Kan pasur nje arsye te forte...

 • Petref Mazllemi
  Petref MazllemiΠριν μήνα

  E dini ju si zhduken minjte Kur ju bie semundja kafshojn njeri tjetrin Dhe ne shqiperi e njejta gje ndodh me te fortet Se po te jet per shtetin Ata dalin 5 her ne pesion

 • ernest ernesti

  ernest ernesti

  Πριν 28 ημέρες

  Po u bene 30 vjet me kete pune

 • A. B Nazeraj
  A. B NazerajΠριν μήνα

  Ca i ke keto reklamat e PS ne elran o Blendi

 • niko neko niko neko
  niko neko niko nekoΠριν μήνα

  Frroku ne ate rast duhej te ishte ne burg per bashkpunim Me krimin. Por keshtu esht kur ligji esht i forti dhe leku ne shqiperin kolumbi 🙈 Fuck nga Zvicrra. Shteti kupola e krimit🙈

 • Eva Evisa

  Eva Evisa

  Πριν 19 ημέρες

  Ha ha. Koment i fort..... ;)

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  Πριν μήνα

  @Shkoder Pistoia ioioiiiiii.i Ioiiiiiiii Io. Iiiiiiiiiiiiiiii..ioi.oioi I jokiii Ioi..i..i.i I

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  Πριν μήνα

  I ioiiiiiiiiiiiiiii 0 0 . . .. . ... 00 .iopoioioioi.ù.iiiiiiiiiiiii Iopooi..io iii I . Im ioioioioiiiipipiiiiiiii I Io.ioi I iim ..i.ioiooii.i oi oio.i, #ii ioioio Ii#ii

 • Gertis Hyseni

  Gertis Hyseni

  Πριν μήνα

  @Shkoder Pistoia I00000 ..o oooim Io Ki...i.iiiii .i.iii I iiii o ioioi o.iiiiii.iiiii iiii .ii.i..ioi.. I.oi I.iòi. I.i. io Ii.iim..iiiii.i..i.oio.iiii.io..io.i...ii.mium.io.ìuì Ooi..i...i.oi.i.oioi... I Iii0o ooooooi...i

 • Shkoder Pistoia

  Shkoder Pistoia

  Πριν μήνα

  Leku asht ne tan boten edhe aty ne zvicer ku je ti e hajne lekun .

 • Korb Rrapi
  Korb RrapiΠριν μήνα

  O fevzi leri edhe tjeret te flasin

Επόμενο