Opinion - Gjyqi i Beketit me shtetin shqiptar! (6 Prill 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Gati Qameti
  Gati QametiΠριν 2 ημέρες

  Ik e bej qef e pushime ne caraibe me leket e shqiptareve. Hallall ta befte Zoti

 • Bujar Osmani
  Bujar OsmaniΠριν 5 ημέρες

  Po po ai po errjep shwoperin

 • Robin Hood
  Robin HoodΠριν 5 ημέρες

  110 milion dhe qe ne 2013 eshte qeveria e pare qe nuk lejon transparence thote kjo eshte edhe me e tmerrshme 🤦🏼‍♂️

 • Teli Teli
  Teli TeliΠριν 5 ημέρες

  Po arben majmuni tha ne studion tate fejzi qe beketi domari 0 lek thire edhe pyte potedhan leje liderat suprem

 • why not
  why notΠριν 6 ημέρες

  Sapo vodhi rama 100 mil dollare dhe do e leje shqiperine ne borgje ashtu sikur e la sali berisha.. duhet te behet dicka qe te paguaje personi qe ben marreveshjen dhe ai te mbaje pergjegjsine perse te paguajne shqipetaret kete shume kaq te madhe se duhen vite ti rifitosh

 • Eddy Kent
  Eddy KentΠριν 6 ημέρες

  Kjo është pergjegjësia personale e Ramës sepse ai e sulmoi publikisht italianin. Ky sulm publik i kushton vendit më të varfër në Europë 110 milion Euro. Faleminderit Ramës 🤮🤮👎👎

 • Eddy Kent

  Eddy Kent

  Πριν 6 ημέρες

  @Niko FR Do gëzohesha shumë, por kjo histori ka marrë fund, kjo ishte shkalla e fundit e arbitrazhit. Mos dëgjo Ramën sepse gënjen si gjithmonë, sidomos tani që janë zgjedhjet. PS: Për mua, Rama, Berisha, Meta, Basha, etj, janë të gjithë njësoj, na kanë shkatërruar dhe do vazhdojnë ta bëjnë akoma n.q.s do vazhdojmë ti votojmë 👎

 • Ardian Alikaj

  Ardian Alikaj

  Πριν 6 ημέρες

  @Niko FR ore ti a nuk sheh se c’behet? Tjetri fitoi gjygjin ne arbitrazh dhe ti thua po sikur Rama te kete te drejte

 • kuki G

  kuki G

  Πριν 6 ημέρες

  @Niko FR po ti sdi a do fitoj zgjedhjet rama . gjithsesi qe te jap pergjigjen ty - un do gezohesha nese fiton Shqipria ne 3 ceshtjet e tjera sepse un dhe ti do i bagujm ato duke pagur taksat . as rama sdo i paguj as kushdo qe do vi . do i pagujm un ti ,cuni yt ,fmijt e fmijve tan.

 • kuki G

  kuki G

  Πριν 6 ημέρες

  @Niko FR nese thua qe i jap te drejt un e ke gabim por ne baz te ligjit Francesko Begeti ka te drejt duam apo sduam un e ti bashk .

 • Niko FR

  Niko FR

  Πριν 6 ημέρες

  Po nese Rama dhe shteti Shqiptar do dal ai i fituar do gezoheni ?

 • No Reason
  No ReasonΠριν 6 ημέρες

  He mer tullac muti vetem 17minuta eeeee

Επόμενο