“Me ulte koken me dore poshte” rrefimi i vajzes se abuzuar nga njerku - Stop - 6 Prill 2021

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.
Katerina Kamberi denoncon në “Stop”, se ish-bashkëjetuesi i saj, Ardian Qershija, ka abuzuar seksualisht më të bijën 31 vjecare me probleme të shëndetit mendor.Edhe vetë vajza tregon, sesi abuzonte me të Ardian Qershija, kur e ëma ishte në punë. “Stop” u interesua në Policinë e Durrësit për këtë rast, dhe mësoi, se Ardiani pas denoncimit është arrestuar direkt dhe më pas cështja ka shkuar në Prokurori. Mbetet enigmë mbetet fakti i lirimit të tij pas 3 ditësh.Në prokurori mësuam, se këtë cështje e ka prokurori Gëzim Veizi, i cili ishte me Covid 19.Në një komunikim telefonik me prokurorin, ai u shpreh, se pengesë është bërë një deklaratë e nënës, e cila është detyruar të heqë dorë nga kallzimi. Megjithatë prokuroria nuk e ka marrë për bazë tërheqjen dhe ka vazhduar veprimet. Sapo të kthehet në punë, prokurori Veizi do e procedojë penalisht dhe arrestojë abuzuesin, Ardian Qershija.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Toni Lapi
  Toni LapiΠριν 17 ώρες

  O Zot ca jan kto qelbesir njerezish mos befshin hajer

 • Nikolin Shacma
  Nikolin ShacmaΠριν 19 ώρες

  Madhkuar qofshin ato nena qe me vajza te rritura bashkjetojn me dike madhkuar qofshin o zot i madh

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  Πριν 8 ώρες

  mallkuar gjer ne rezet😠rugacet ndyresirat e rugwve😬

 • Ani Cani
  Ani CaniΠριν 20 ώρες

  Fundi botes

 • Andi 82
  Andi 82Πριν ημέρα

  Nuk duhet futur ne burg absolutisht, meriton plumbin ose litarin ne mes te Durresit.

 • Xhiku Golemi
  Xhiku GolemiΠριν ημέρα

  Do buurr me fmij te till e me halle ti moj budallaqe grua,ty ste gzoj fati par jo bashkjetusi

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajΠριν ημέρα

  Jo moj moter jo faji esht I joti ctu desh burri ty .....po un moj zonj ja ngulja thiken ne gryk ..e jo e lija te gjall po doni vet burra ju dhe ja pasojat ......

 • Rinora Metaj
  Rinora MetajΠριν ημέρα

  O zote ca eshte kjo jete🙏🙏😭😭

 • Petrit Prendi
  Petrit PrendiΠριν ημέρα

  Emisjoni stop jeni te perkruer por kete nuk e besoj se la ba

 • Natalia Labi
  Natalia LabiΠριν ημέρα

  O zot vareni

 • Valbona Zorzutti
  Valbona ZorzuttiΠριν 2 ημέρες

  Me nje te semure mor maskaraa ke punu ne robaqebsi tere ato gershere te medha ne pune turp qe si perdore. Ne burg tja medojne mire chfare eshte abuzimi

 • majlinda Deneku
  majlinda DenekuΠριν 3 ημέρες

  U arrestua sot del neser se ky esh shteti

 • majlinda Deneku
  majlinda DenekuΠριν 3 ημέρες

  O zot tmer

 • sara 1234
  sara 1234Πριν 3 ημέρες

  . Zoti te vrafte ty si nene ne radhe te pare, po c, tu desh burri, ateher kete mostren ne radhe te dyte,

 • Drita Agaj
  Drita AgajΠριν 3 ημέρες

  Dhe kjo zonga me nje vajze abusive bashkojeton mire te ka bere se te ka dhumu 💩

 • Odisea Balla
  Odisea BallaΠριν 4 ημέρες

  Nuk duhet nxituar, dhe me njehere te themi se e ka bere kete gjest, duhet hetuar mire dhe nese del fajtor ta cojne atje ku Jane te denuarit e perjetshem dhe ta perdhunojne edhe kete.

 • Fatmir lushi
  Fatmir lushiΠριν 4 ημέρες

  nena genjen, ajo duhet denuar, dhe se doni ju qe qdo gje e beni per lek duhet denuar, psikopater,

 • Receta Gatimi Shqipëtare
  Receta Gatimi ShqipëtareΠριν 5 ημέρες

  ahh more zot po mir moj nënë duke e ditur që ke një femijë të sëmurë përse e len ... Punë ka dhe shqipëria je Nënë mundesh dhe të lypësh sa t nxjeresh buken e gojës por evlati i smur nuk lihet vetem Sot ske besim ke babai jot dhe jo më ke njerku🤬😡😡🤬😡🤬😡🤬

 • Aliona Fejzulla
  Aliona FejzullaΠριν 5 ημέρες

  Vareni qenin!!!😡😡😡

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriΠριν 5 ημέρες

  Nena e degjeneruar i a solli dashnorin dhe goces

 • Florije Shala
  Florije ShalaΠριν 5 ημέρες

  Vajza dhe gra te nderuara dhe une grua jam por dua ta le.nje sms ktu sepse gjdo grua qe divorcohet nga burri nese do te ndahesh ndahu por mos bashkjetoni ti shkatrroni femit nese nuk munden te rrin pa.burr te dalin ta bejn.tjeter kund qefin e tyre por mos ti marin dhe shtepi dhe tju dhunojn femit por behuni kurban per femit e Juaje me vjen keq.per shprehjen por so.rasti pare shpresoj te marin.masa dhe ta paguaje denimin e merituar😡

 • no name

  no name

  Πριν 2 ημέρες

  aman o zot se kto nuk jan nena. jan zarba te shojtura per mashkull jo burr. kur ste behet burr babai i femis ca pret me nga nje tjeter? pak e dyshimt me duket se nje njeri i semur mendor nuk njeh frik nga kercenimet. ja do e fsheh nje dit por nese ajo se ka kuptuar ca i ka ber ai do tregonte.kto mund te jen trillet e plakes zarb. kushedi ca inati ka dhe fut te bijen per kto budalliqe. keni degjuar shejtan budalla? ja ku jan te dyja.

 • Florije Shala

  Florije Shala

  Πριν 4 ημέρες

  Por normal esht une vet grua jam dhe vetem 31 vjeq jam neser mu nda fmija im ma nuk she burr ne shtepi do behem kurban i fmis tim 🤷‍♀️

 • Gorge Thanas

  Gorge Thanas

  Πριν 5 ημέρες

  Shum cifte po ndahen , ajo femen qe ka fmi gabim me cua mashkull ne shpi , mfal per fjalorin por kur burr dhe grua ndahen nuk ka ma familje

 • Petrit Resuli
  Petrit ResuliΠριν 5 ημέρες

  Po pra

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita XhelajΠριν 5 ημέρες

  I vraft zoti keta manjak varje ne litar dhe ti moj zonj mos I beso as kujt te lesh vajzen me te meta mendore esht femija jot mere me vete ne cdo vend ku shkon ke faj shum me vjen keq per vajzen

 • Done
  DoneΠριν 5 ημέρες

  Shum.keq.po.me.vjen.per.vajzen..po.ti.moj.grua.si.ka.mundesi.ta.lesh.vajzen.vetem.me.nje.njeri.te.huaj.keto.gjera.degjohen.gati.per.dit.thirrni.mori.gra.mendjes.kur.keni.femij.pse.bashkejetoni.ose.martoheni.rrini.moj.rehat.se.cdo.gja.evuajn.femijet.se.cdo.femije.nuk.i.bahet.baba.askush..kur.nuk.te.nxen.djelli.ne.mengjes.as.epasdites.nuk.te.nxeh.

 • Delis Kasemijjiioio

  Delis Kasemijjiioio

  Πριν ημέρα

  Amo gejen se do lek ha shteti se e njofim se Lush hsht

 • Juli Neli
  Juli NeliΠριν 5 ημέρες

  Kjo genjen pse nuk e ke denoncu me para

 • reni reni
  reni reniΠριν 5 ημέρες

  Ne rralle te pare e don ti nje drru te mire del aty ly e zhgerry qefi modh ste mjaftonin hallet e goces ty mi vdeksh di dhe burre fundurine

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  Πριν 8 ώρες

  kjo do djegur pasaj ai bucja😠

 • Florent Aliu
  Florent AliuΠριν 5 ημέρες

  zoti e dnoft jo poplli 😭😭

 • Donalda Luto
  Donalda LutoΠριν 5 ημέρες

  O zot sa gjyna, sjan burra kta qe provojn dhe me vajza me aftesi te kufizuara, turp tja presesh fare persegjalli maniak

 • cheff 71
  cheff 71Πριν 5 ημέρες

  O ti zonje, po cfare jane keto qe na thua, oooo zot po si lihet nje femije i semure me nje te huaj. Po si nuk ja nxorre syte me thonje monstres. Po institucionet ku jane????

 • Alba Stoja
  Alba StojaΠριν 5 ημέρες

  O zot

 • Ela Hysa
  Ela HysaΠριν 5 ημέρες

  Bo cfar behet duhet te mendohen mir nenat me vajza per nje bashk jetes me mir vetem moj zonj cfar te duheshe 🤮🤮

 • Nikolin Shacma

  Nikolin Shacma

  Πριν 19 ώρες

  Per .mua do denuar nena e vajzes qe ja affidoj vajzen e saj nje te panjohuri turp te ket

 • the world
  the worldΠριν 5 ημέρες

  Sa gjyna zemra ime zoti vent doren per ty

 • the world
  the worldΠριν 5 ημέρες

  Shqiptaret jan njers pa shpirt pa ndjenja jan kafsh .Tani kjo zonja do nji hu qe futi burr ne shpi .

 • Florika Florika
  Florika FlorikaΠριν 5 ημέρες

  Mire ra ka.bere po a lidhet njeri me vajzen e rritu aq me keq qe.ishte edhe me.prapambetje.mendore nuk rrije.dot.pa mashkull ti mi Zoti t falte he do martohesh.prap martou edhe.nje.here

 • Drita Agaj

  Drita Agaj

  Πριν 3 ημέρες

  Kujtojne se vdesin PA mashkulll 🙈

 • Purple Moon
  Purple MoonΠριν 5 ημέρες

  Gjyna o Zot. Per keta mostra duhet te kete denime te ashpra

 • Donald Mara
  Donald MaraΠριν 5 ημέρες

  Cjan kta manjak seksual kta sjan burra..ktyre tja u presesh e tja u futesh ne goje

 • Vesa Serena
  Vesa SerenaΠριν 5 ημέρες

  Me varje maskaran se duhet te paguajm.taksa ne dhe te mbajm.ate ne burge ?

 • Purple Moon

  Purple Moon

  Πριν 5 ημέρες

  Po ashtu duhet

 • Jackie Chan
  Jackie ChanΠριν 5 ημέρες

  O Edi Rama,o zotri sa del e hap gojen e genjen ni popull merri kta psykopata e denoj me vdekje a jeni normal ju,a po vetem me vjedh dini ju 😡

 • Denisa
  DenisaΠριν 5 ημέρες

  O zot cfare tmerri o duhet denim me vdekje per kete moster

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Πριν 22 ώρες

  E kush e vertetoj që vajza nuk genjen, poashtu kush e vertetoj që kjo ndoshta kërkon kshu personin ne fjal ta demsakoj ? Çfar nuk ndodh sot,duhet denimi i ashper edhe per dhunuesit,por ama dhe për ato që mashtrojn dhe me ligjet Abuzojn.

 • Elidon Brakai

  Elidon Brakai

  Πριν 4 ημέρες

  Keshu esht kur nuk kemi shtet te tilla gjera ndodhin

 • Denisa

  Denisa

  Πριν 5 ημέρες

  @Elidon Brakai po pz per keto nuk duhet meshire vdekja esht pak po te vuajne para se te vdesin maskarenj jane llum te gjithe ato qe bejne keto poshtersira

 • Elidon Brakai

  Elidon Brakai

  Πριν 5 ημέρες

  Jo nuk duhet denimi me vdekje pooooo duhet denimi me turtura dri sa te vdesin

 • Kasandra Pako
  Kasandra PakoΠριν 5 ημέρες

  Sa keq per shoqerine shqiptare qe nuk arrin te kete informacion mbi arritjet 'seksuale' , imagjino ajo vajze nuk din cfar i bente aiii moster 😡😡😡

 • Valbona Zorzutti

  Valbona Zorzutti

  Πριν 2 ημέρες

  @Astrit Halo kjo punoka ne robaqepsi skishte gershere

 • Astrit Halo

  Astrit Halo

  Πριν 5 ημέρες

  @Kasandra Pako ate njecke ti prehet ti digjen rrenjet. Se i del prap e un diall

 • Astrit Halo

  Astrit Halo

  Πριν 5 ημέρες

  Hahahahahahahaha

 • Kasandra Pako

  Kasandra Pako

  Πριν 5 ημέρες

  @Astrit Halo sikur ka 10 cop aiii , njecke ka 😅😅😅

 • Astrit Halo

  Astrit Halo

  Πριν 5 ημέρες

  Ti prehen organet vegetale

 • Anila Landi
  Anila LandiΠριν 5 ημέρες

  E tmerrshme, nene ndoshta ju ka bere presion, dhe ka hequr dore po shteti si e le te lire nje perdhunues , 😱😱😱😱😡😡😡😡😡

 • Astrit Halo

  Astrit Halo

  Πριν 2 ημέρες

  Ne Mir qe kemi flamurin amoma e kan shit shqiprin turkut grkut e rusit

 • Astrit Halo

  Astrit Halo

  Πριν 2 ημέρες

  Ku ka shtet aty. O lali

 • ETLEVA SHEHU
  ETLEVA SHEHUΠριν 5 ημέρες

  O Zot na ruaj. Prish dunjaja 🤦‍♀️

 • ETLEVA SHEHU

  ETLEVA SHEHU

  Πριν 5 ημέρες

  @Bosi Bosi Ti mirë e ke, po kush ti vare, ku është Shteti. Smerr asnjë lloj mase. Kshuqë Zot na ruaj 🙏

 • Bosi Bosi

  Bosi Bosi

  Πριν 5 ημέρες

  Moostra te tilla do varur o mjerez 🙏

Επόμενο