"Investitoret mund te zgjedhin qe ne fillim qe te shkojne ne Arbitrazh"

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

  • Artur Luku
    Artur LukuΠριν 6 ημέρες

    Ti japim salen ta mbaj per mumje

  • Robin Hood
    Robin HoodΠριν 6 ημέρες

    PER MENDIMIN TIM TE SHESIM RAMEN ME GJITHE SHTEPINE E TIJ NE SURREL 🤣

Επόμενο