Edicioni i Lajmeve Tv Klan 06 Prill 2021, ora 23:30 Lajme - News

#Lajme, #edicioniinformativ ora 23:30 data 06 Prill 2021 #TvKlan#KlanLajme
Spiker: Reis Cico
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • Vesa Serena
  Vesa SerenaΠριν 5 ημέρες

  Pika qe nuk te bie ti nuk.ke njerze me bene.auroporte...

 • Keli sema
  Keli semaΠριν 6 ημέρες

  I'm

 • ILLYRIAN SON
  ILLYRIAN SONΠριν 6 ημέρες

  Vaksinohuni 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 se ose do vdisni para kohe ose do vdisni ate her kur do vdisnit dhe pa vaksinen.

Επόμενο