Celibashi: Lista fituese me emrat e kandidateve do te marre kohe qe te shpallet

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 • daniel nardi
  daniel nardiΠριν 6 ημέρες

  po pse kosova i numeron shpejt dhe ne jo

 • Cen Sura

  Cen Sura

  Πριν 6 ημέρες

  se Kosovën deri tani nuk e kishte kap plotësisht kanceri Soros. Tani me VV dhe Vjosa Osmanin, i zuri kanceri Soros edhe ata

Επόμενο