"2 mln emigrante mund te nxjerrin 3 deputete, ndersa..."

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRblock for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

  • milto polo
    milto poloΠριν 6 ημέρες

    Jo. Zeri yne nuk tretet me kete sistem. Thjesht ju nuk ju winterson vota jone ,dhe na kini mohuar te drejten kushtetuse qe kemi per te votuar. Nuk mund te thuash se zeri i 2 milione emigranteve tretet, nga 2.5 milione qe banojne aty. E drejta e votes prevalon mbi cdo "aludim". tjeter ne demokraci.

Επόμενο