RTV KLAN

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në GRblock.
Welcome to the official TV Klan GRblock channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Σχόλια

 • Xhezmi Hyseni
  Xhezmi HyseniΠριν 17 ώρες

  ku i gjejn keta pedofila rrenusit e familjeve qent e sorosit anti Shqiptar.

 • lydhrab inojg
  lydhrab inojgΠριν 17 ώρες

  Lali Erit sja shket dot ujin nene rrogoz

 • Edi Lushnje
  Edi LushnjeΠριν 17 ώρες

  8 vjet ca bët ju o komunista!!!! Vetem mjerim!!😡😡😡😡

 • Adonis Krasniqi
  Adonis KrasniqiΠριν 17 ώρες

  Valla noyzi na i rrofsh Bolet Lale

 • Edi Lushnje
  Edi LushnjeΠριν 17 ώρες

  Jo turqia sepse boll ne sajt te historis 500 vjet!! dominoj... shqiptaret te kthyher ne shkllevër. Poro Edurop!!!!!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Meli Rraci
  Meli RraciΠριν 17 ώρες

  drroga ktu san tjeter se shiptart nuk shkojn atje per me nejt se sdin tjeter veq me drrog

 • Mexhit Kusi
  Mexhit KusiΠριν 17 ώρες

  1jwbsbsbsbsbs.bl💕💜💋

 • Natasha Stojku
  Natasha StojkuΠριν 17 ώρες

  Elhamdulilah qe po na gjen shendoshe e mire famijarisht,Falenderojme pafundesisht Allahun Zotin e boterave per miresite e pafundme qe na ka dhene,Ramazan te mbare e te begate per te gjithe myslimanet ne bote,Zoti i drejtofte ne rrugen e drejte roberit e tij,Amin

 • Ermal Dervishi
  Ermal DervishiΠριν 17 ώρες

  Po po dy positiv ne halet qe bish

 • Kristian Deda
  Kristian DedaΠριν 17 ώρες

  Rama ik

 • Dhurim Begaj
  Dhurim BegajΠριν 17 ώρες

  Do hapesh emigracionin o i djot ju i ndoqet njerzit qe aty

 • Dhurim Begaj
  Dhurim BegajΠριν 17 ώρες

  Ti je idjot

 • Marinela Coca
  Marinela CocaΠριν 17 ώρες

  😂😂😂😂👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 17 ώρες

  Me falni kurvat e shqiperise 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Corey Pearson
  Corey PearsonΠριν 17 ώρες

  0:14 vor.today

 • Kldi klodi
  Kldi klodiΠριν 17 ώρες

  Telefonin Tim e do moj.

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 17 ώρες

  O zot ajka e shqiperise sa turp o zot 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Vesa Serena
  Vesa SerenaΠριν 17 ώρες

  Po muzika.?

 • Eri Hasa
  Eri HasaΠριν 17 ώρες

  Vdekshin ishalla kush festoi po feston ti si njeri kryelegen

 • Saimir Kurti
  Saimir KurtiΠριν 17 ώρες

  O Aldo hiqe ate muziken ne sfond se na hoqe mendjen

 • raa raa
  raa raaΠριν 17 ώρες

  Po diskutojne per seksin me bashen,,,

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 17 ώρες

  Boll o loqe mos genje e le nam

 • Lorenc Kodra
  Lorenc KodraΠριν 17 ώρες

  Perfundimisht ky vend sbehet me ..🤮🤮🤮🤮

 • xhoni bravo
  xhoni bravoΠριν 17 ώρες

  mire e ka del presidenti merret me roje ,nuk ka bodygard ai plot ,te dalin tu fusin na nke shqelm bytheve atyre rojeve

 • Endrit Vrapi
  Endrit VrapiΠριν 17 ώρες

  Pse ghith kurvat shkoj mrapa ktij..sepse ky esht krye kurva

 • Nikolin Shacma
  Nikolin ShacmaΠριν 18 ώρες

  Madhkuar qofshin ato nena qe me vajza te rritura bashkjetojn me dike madhkuar qofshin o zot i madh

 • dth
  dthΠριν 18 ώρες

  t'knoftë zemra

 • King Lion
  King LionΠριν 18 ώρες

  Po nuk mbajti fjalen merrni nga nji mbrojtes kunder shtatzanis🥰🥰🥰

 • Ymer Musteqja
  Ymer MusteqjaΠριν 17 ώρες

  PO NUKE MAJTE FJALEN DOTE VARIM PER BOLESH PARA KALIT SKENDER BEUT.✌✌✌✌✌✌✌

 • Aron Lishi
  Aron LishiΠριν 18 ώρες

  E mrekullushme keti e aft ne gatim e kominikueshme She mendoj QE ajo pershtatet shum ne Lete emisjon perkrah me mjeshtrin arvin

 • Hillary Daniel
  Hillary DanielΠριν 18 ώρες

  0:21 vom.gen.in

 • texas masacre
  texas masacreΠριν 18 ώρες

  Ta qime njehere AJOLRN

 • texas masacre
  texas masacreΠριν 18 ώρες

  Eri LAVIRJA

 • Bilal pisha
  Bilal pishaΠριν 18 ώρες

  Lufta shkaktohet nga konfrontimi i politikës! Zoti na mbroftë

 • Ermal Peça
  Ermal PeçaΠριν 18 ώρες

  Pjerdh pjerdh populli e di kush jeni ju e shum shpejt do merni bishtin nder shal bashke me monen mbaj mend do humbesh po do dhush me vodhen votat

 • TORR NADO
  TORR NADOΠριν 18 ώρες

  O asaj pune nuk i dihet , se populli dhe di qe zem vendib e dyt per azil ne evrop.

 • Jeni Xhameta
  Jeni XhametaΠριν 18 ώρες

  Neqoftese shteti duhet te gjeje vertete se kujte eshte malli ndiqe ku e ka destinacionin para. Se te arrestoj te pa fajshimit Klajdi eshte nje djale i perkryer

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 18 ώρες

  Turp skeni qe i besoni keti idioti

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim KaramucaΠριν 18 ώρες

  Kur dalin ne rruge thon jemi trima sapo shohin je shkop gome ikin nga frika

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis TzimarasΠριν 18 ώρες

  Me kujtoni akuzat e regjimit komunist ,turp

 • Dhimitra Ano
  Dhimitra AnoΠριν 18 ώρες

  Te kandidoj dhe une?🤣🤣🤣🤣

 • Taulant Voka
  Taulant VokaΠριν 18 ώρες

  ok votojm OTR pra jo PS😂

 • Ani Cani
  Ani CaniΠριν 18 ώρες

  Fundi botes

 • Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk FeshioonΠριν 18 ώρες

  Ti jë një qen i zi katran katastrofë jeni më filozofin dhe më fizikën I qelbur pollodheni kot dukë flët gjërat të kota po shfni se çfar flitet në bot por nuk jan kta qelbura qe i thoni ju

 • dj orgio
  dj orgioΠριν 18 ώρες

  ju q.ropt race ndyr

 • Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk FeshioonΠριν 18 ώρες

  Një i poshtër jeni një gomar i madh Një galat ata qe jan pi mat .dhi galatave . Të shkoni ma mir diku tjetër dhe dhe shifesh se nuk ditë thoin se është qe flisni si papagall 🦜🦜🦜🦜🦜🦜 ti i gjëksh në ferr të i fundit që është feri qe mos dallish kur prëji a ti . Të vlloni si vullkan kështu ma mir ndoshta kë më ube ma mir t'ju mushet mendja se kshtu po vlloki ende pa mu hi ni vullkan

 • Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk FeshioonΠριν 18 ώρες

  Ti kon se je ktu në dynjan por çfar ju duhesh shqiptarve kur nuk kë për popullin tënd .në për polin i Serbis dhe shkoni agjë se nuk kë për shqiptarët më gju të qelbur Syt si mafijoz kë filmavët mafijozëve

 • Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk FeshioonΠριν 18 ώρες

  Dhe nuke thoni tëvërtën si njëri po si nsçidt ju a shikoni se çfar bëhet nëpër dynjan dhe çfar flisët se çfar thuhet ti nuk je për tërvist qekëni dalur këni dsl kot shi në shtroi se ma mir e këni

 • Kldi klodi
  Kldi klodiΠριν 18 ώρες

  Po plumin meriton

 • Luk Feshioon Luk Feshioon
  Luk Feshioon Luk FeshioonΠριν 19 ώρες

  Shum naçisti këq Jëni zotri dirama ma i poshtër je në Shqipëri . Ti po i pushton shqiptaret të tu

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 19 ώρες

  Ky premton se edi qe sdo fitoj dhe keto zonja e besojne o zot sa turp

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 19 ώρες

  Ja loqja i tregut 🤣🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮

 • Adelina Sinomati
  Adelina SinomatiΠριν 19 ώρες

  Bravo

 • King Lion
  King LionΠριν 19 ώρες

  Kto 2 jav vendosin suflllagjinjt

 • Arash S.
  Arash S.Πριν 19 ώρες

  Bash je bashke me ramen dhe me sorrat apo je me popullin dhe me shqiptarët??????

 • Erglendi Murrja
  Erglendi MurrjaΠριν 19 ώρες

  Po ca kan bo pr shqiprin m gomar

 • kastriot muka
  kastriot mukaΠριν 19 ώρες

  e shikon c'beri hapja e depove te armeve ne ate kohe ,cdo populle po e le telire kjo ndodhe ,ku pergjeqsit akoma hudheheqin prape si kure ska ndodhure gje

 • King Lion
  King LionΠριν 19 ώρες

  Kur do ta kuptoj ky popull se asht viktim e 3 forcave politike???noshta kurr😪😪😪

 • Kldi klodi
  Kldi klodiΠριν 19 ώρες

  OK po Karin ne goj e mer ti

 • Edmond Nika
  Edmond NikaΠριν 19 ώρες

  Veliaj ben orgji ne orar te punes

 • Bere KSMS
  Bere KSMSΠριν 19 ώρες

  kamera / me alarm ose kamera te fsheta

 • Astrit Kaja
  Astrit KajaΠριν 19 ώρες

  Pse nuk ka nje ligj qe ti nxjerin nga puna keta. Pse nuk ja pezullojne licensen.

 • Ersi Ersi
  Ersi ErsiΠριν 19 ώρες

  Po kari po

 • Cody Fox
  Cody FoxΠριν 19 ώρες

  0:31 vor.lol

 • Charles Dickerson
  Charles DickersonΠριν 19 ώρες

  0:15 vom.today

 • MaiMIRI iSHPISE
  MaiMIRI iSHPISEΠριν 19 ώρες

  😍😍😍😍😍

 • Titi Askushaj
  Titi AskushajΠριν 19 ώρες

  U fifsha ropet o njerz PA gjak ne surrat

 • Bardhyl Merko
  Bardhyl MerkoΠριν 19 ώρες

  Hahaaaa keto te tillat na duhen tashi cfar mer vesh ti nga politika o lumadhe

 • fation matraku
  fation matrakuΠριν 20 ώρες

  Jeni që të 3 SUPER 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏

 • ILikePepe
  ILikePepeΠριν 20 ώρες

  Lovely

 • Miranda Dede
  Miranda DedeΠριν 20 ώρες

  E ka thene ky brekushja skeni pare gje akoma po sjell nga bangladeshi krah pune ose skllever me sakt ja ky eshte plaku mere hahaha

 • Saimir Bushi
  Saimir BushiΠριν 20 ώρες

  ... para gremine e mbrapa humnerë.... KU TE MBYTET POPULLI I SHKRETE ... e ka kuptu edhe Bora se me ke jane *votuesit gri*.... aaah moj Bora edhe une " te perqafoj fort" po ku e kemi kte fat ne populli i varfer

 • Gjinovefa Dervishaj
  Gjinovefa DervishajΠριν 20 ώρες

  😂😂😂🤮👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • nebiuruci
  nebiuruciΠριν 20 ώρες

  <2020>

 • nebiuruci
  nebiuruciΠριν 20 ώρες

  ][}{><||\~`°•○●□■♤♡◇♧¿¡》《¤▪︎☆

 • Rudhy Pratama
  Rudhy PratamaΠριν 20 ώρες

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618211739

 • Aimilios Ntoko
  Aimilios NtokoΠριν 20 ώρες

  E bukur! xaxa ;-)

 • Mond Biba
  Mond BibaΠριν 20 ώρες

  O bashkim, a me degjon?

 • Ludovik Kola
  Ludovik KolaΠριν 20 ώρες

  po kush te pushtoj o idjot, te ndertoj bashkine qe ti e gezon edhe sot e kesaj dite, ndertoj ndertesa qe jane me te mirat qe ekzistojne ne shqiperi, qe sot ti dhe banda jote i nderron me kulla fitimprurese per lavatrice lekesh te zeza.

 • Pura Vida
  Pura VidaΠριν 20 ώρες

  Anxhela flet se pelqen pjesen e bakut, ndersa rudi ja keput mrrockes si gjithmon "breshka" hahahahaha

 • Ludovik Kola
  Ludovik KolaΠριν 20 ώρες

  preokupohuni per 110 milion euro qe ne do paguajme per vjedhjet tuaja te shekullit

 • Ludovik Kola
  Ludovik KolaΠριν 20 ώρες

  nuk eshte greve o kriminel

 • Ludovik Kola
  Ludovik KolaΠριν 20 ώρες

  xhafa e ka me Ndrecen