RTV KLAN

RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN
Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në GRblock.
Welcome to the official TV Klan GRblock channel.
Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.
Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Sherr mes vajzave per Saimirin

Sherr mes vajzave per Saimirin

Hapet Covid 4

Hapet Covid 4

Cfare i thone prinderit Saimirit

Cfare i thone prinderit Saimirit

Σχόλια

 • Nezir ZH
  Nezir ZHΠριν 21 ώρα

  Ik moj kare qe tani qenke karte e djegur .Kam Moniken model thot , ajo krye mashtruese dhe hajdute

 • Erti Rajli Selimi
  Erti Rajli SelimiΠριν 21 ώρα

  Xhesi ja vlen ta fitoj sajmirin esht shum e mir e dhogjokshmr ja vlen shkojn te dy

 • Private Privat
  Private PrivatΠριν 21 ώρα

  UAU PSE DHE KJO KA IKU NGA PORTOKALLIA, PO CA BEHT KSHU NE PORTOKALLI KAN IKUR AKTORET ME TE MIR NGA PORTOKALLIA,

 • Eagle 1982
  Eagle 1982Πριν 21 ώρα

  Arbër je 1shi ♥️ real make-up artist,be proud of yourself and don’t listen to people that judge you 🙌🏼😘

 • Life is beautiful
  Life is beautifulΠριν 21 ώρα

  Saimiri dhe haremi i tij

 • Dritan Dorina
  Dritan DorinaΠριν 21 ώρα

  smkfswdgcmkv🇦🇱🇦🇱

 • Domi no
  Domi noΠριν 21 ώρα

  A me duket vetem mua apo ky Saimiri nuk ka fare sens humori apo sharm. Se di pse me duket si nje nga ata tipat qe e di qe eshte i bukur dhe i pasur dhe e ka ndertuar te gjithe personalitetin e tij rreth ketyre 2 cilesive pa e marre mundimin te ndertohet e te rritet si nje mashkull/ partner. Mund ta kem gabim, por sa here qe Saimiri flet, kete pershtypje me jep. Me duket njeri i vaket.

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuΠριν 21 ώρα

  a sajmir sajmir jepi

 • Ali Deshati
  Ali DeshatiΠριν 21 ώρα

  Basha, edhe pse nuk ma mbush mendjen si kryetar i opozitës, jeni shum lart ktyre pseudo gazetarëve me në krye shrekun.

 • Borana Jaçaj
  Borana JaçajΠριν 21 ώρα

  Si e kapi binjakja nga fyti ...mirë ia bëri këta meshkuj mendjen për dashuricka.

 • Shpresa Rrapi
  Shpresa RrapiΠριν 21 ώρα

  Po leket me vu qerpiket e me bo thojt ka i gjenka kjo🤔

 • Ariola Tokli
  Ariola TokliΠριν 22 ώρες

  Meriiiii, diamant!😍

 • Ergi Beta
  Ergi BetaΠριν 22 ώρες

  Gallate olsi😂😂😂😂

 • this is pavlo
  this is pavloΠριν 22 ώρες

  Po ju skeni ca me hedh hidhni videot e vjetra Hajda mendje hajde😑😑

 • Gece Gec
  Gece GecΠριν 22 ώρες

  Xhesi goc flori

 • mad
  madΠριν 22 ώρες

  mos tha gje “ nga 18 do mbeten 13 sepse 2 do t largohen?

 • M'thirrin Gena
  M'thirrin GenaΠριν 22 ώρες

  24:16 Roberti diss per PERPUTHEN😂😂😂

 • Dwra P
  Dwra PΠριν 22 ώρες

  Ti dukesh qe genjehesh me nje karamele Zana 🤣🤣🤣

 • Tea Daja
  Tea DajaΠριν 22 ώρες

  Binjaket nuk kan ardhur per te gjetur dashurin kan ardhur vetem per fam 🤮🤮🤮

 • SAIMIR GJOKA
  SAIMIR GJOKAΠριν 22 ώρες

  Jeni super tee mire une jam Arla Gjoka jam 7 vjec e gjyse Edhe babi im e ka emrin Saimire ju puth

 • Cobaj Arben
  Cobaj ArbenΠριν 22 ώρες

  Po ku ishe o pis kur ishe ne pushtet prse nuk uabere mir qjenjen popullit ke da dhe filluar de genjesh dhe nenat e shkreta o pis

 • Edmond Mati
  Edmond MatiΠριν 22 ώρες

  Shum femer antipatike je oj Engji materjaliste e qpifur👌🏼

 • Павел Самсонов
  Павел СамсоновΠριν 22 ώρες

  0:39 teens24.online

 • Ar Ar
  Ar ArΠριν 22 ώρες

  Saimir ist so süß So ein mann braucht jeder Frau ganz tolle mann,großes Herz und respekt voll. Toll 😘🌟

 • Rita Kalemi
  Rita KalemiΠριν 22 ώρες

  Me falni per nderhyrjen po ku ka drita mjek familje....e dyta jo na vlora ne tiran mese mund te vij kur ska asnje te ardhur ...njerzit nuk e pranojn te bejn kontrat qeraje se e din qe ajo ska te ardhura😥😥

 • Itapsh 1
  Itapsh 1Πριν 22 ώρες

  Ooo ndaleni kameren 😂😂

 • Ivi Ivi
  Ivi IviΠριν 22 ώρες

  Nuk ben asnjera nga keto per Saimirin gjynah ...

 • Aqif Kapertoni
  Aqif KapertoniΠριν 22 ώρες

  Une nje gje nuk kuptoj ktu. Si historian i shkolluar ne nje nga universitetet elitare Britanike me vjen vertete çudi qe ne nje emision qe diskutohet per histori nuk ka asnje historian. Vervisin dhe dokumente qe I shpjegojne sikur po lexojne ndonje tregim. Historia nuk eshte tregim por ka metodologji, empirizem faktual dhe nje strukture te veçante analize. Eshte njesoj si te maresh nje mekanik te shpjegoje diçka per mjeksine. Vetem ne Shqiperi ndodhin keto budallalleqe. Pak historiane te shquar ka Shqiperia? Turp i madh.

 • Rudolf Malko
  Rudolf MalkoΠριν 22 ώρες

  fatkeqesisht institucionet per shkak se nuk ka ndryshime arrijme deri ne ate pike ku punonjesit mendojne se eshte prona e tyre private .

 • Xhevat Topalli
  Xhevat TopalliΠριν 22 ώρες

  Brravo Podujeva ma ne fund ju treguat ku e kan venin ktyre specjeve, se le qe e kishin shkatrru Podujeven po e shkatrrun edhe Kosoven,urime fitorja Llapjan VV.

 • Antonio lleshanaku
  Antonio lleshanakuΠριν 22 ώρες

  Largoni Shipen nga emision.

 • ZTV ZTV
  ZTV ZTVΠριν 22 ώρες

  Kjo bjondia te masazhi qanka gold digger

 • Sabjona Hoxhaj
  Sabjona HoxhajΠριν 22 ώρες

  Llav stori🤦‍♀️ ta shpif kur e degjon nga goja e atketes..dhe nk i ngjan vetvetes o alketa esht ber n cdo shtet ky emision..

 • Viktor Valdes
  Viktor ValdesΠριν 22 ώρες

  Ooo te fusfsha koqet ne goj moj buce

 • Ashey Mec
  Ashey MecΠριν 22 ώρες

  “Cne sot qe jemi npishina dhe jemi pak te zhveshura” Duke kerkuar komplimenta per trupin me zor se ne fytyre e lyer ishte prap me fondatine

 • ZTV ZTV
  ZTV ZTVΠριν 22 ώρες

  E lum ky palla tu ba jet me gjith kto ahahahaahaha

 • Roman Mikitenko
  Roman MikitenkoΠριν 22 ώρες

  0:53 awesome-teens24.online

 • The Best
  The BestΠριν 22 ώρες

  Perputhen Like Love Story Comment

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 22 ώρες

  Saimiri💎💎💙💙💚💚love story💎💎💙💙💚💚💞💘💕💝❤💖💗eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaΠριν 22 ώρες

  💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚

 • Deti Blu
  Deti BluΠριν 22 ώρες

  Sajmiri je djali me I mir qe mund te ket, je shembull per te gjithe, lum nusja qe te mer... je me te vertet me vlera, I mir nga te gjitha pikpamjet.

 • Adi Elezi
  Adi EleziΠριν 22 ώρες

  N

 • Edi Elezi
  Edi EleziΠριν 22 ώρες

  O parti kurvash o te degjeneruar turp skeni race e keqe yyyy tersi i shqiperise jeni kur skeni per te fituar

 • Roller Coaster
  Roller CoasterΠριν 22 ώρες

  Tallin karin me kosovarët kta

 • Flutra Pirkuqi
  Flutra PirkuqiΠριν 22 ώρες

  Olsi bravo 😂😂😂😂😂

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν 22 ώρες

  20:18 Alketa me pelqen shume por shpesh her so ve pike dhe presje muhabetit nga nje teme ne temen tjeter, nga princi kaloi te autorja dhe nga autorja kaloi te Xhesi, por pa pike e presje... Hutohesh kur e degjon 😂😂😂

 • 345 615
  345 615Πριν 22 ώρες

  Oo alketa po si ste pushoj ajo goj pa i then vera nuk ndalon alketa . 😂😂😂😂😂

 • _lylyly_love_
  _lylyly_love_Πριν 22 ώρες

  Provimi Profesori Shkolles Pika Shkopa Zeze - Humor Shqip TV 2000 Aktrojne: Edi Krasta, Enver Gropa, Xhezo Shabani, Aurel Gropa, Jozefin Thellimi Ili, Ferit Duka dhe Blerina Alickaj Producent Haxhi Isufi

 • Eliana Tirane
  Eliana TiraneΠριν 22 ώρες

  kjo eshte kot, si po' puth Nje djale PA e njohur? nuk ka per ta zgjedhur ja ketu do jemi.

 • Petr Citnik
  Petr CitnikΠριν 23 ώρες

  0:36 cute-women.online

 • L EmmyPaula Hoxha
  L EmmyPaula HoxhaΠριν 23 ώρες

  Filluan me shere edhe te perputhen edhe tek love e sajmirit kjo enxhi na hapi barkun kopje e melises😱🤮🤮🤮🤢🤢meri derita dhe vivjen njeshe kurse dyshi sajmiri treshi alketa🤣🤣🤣

 • Manush Aneti
  Manush AnetiΠριν 23 ώρες

  Pika qe s'te bie . O rrush.

 • Valentina B
  Valentina BΠριν 23 ώρες

  Flavia je me e mira zamra sajmiri duhet te te shikoj me shum se vajza si ty jan te rralla zemra ♥️♥️👸🏼

 • 345 615
  345 615Πριν 23 ώρες

  Edhe kjo Enxhi kur ja fut kottt : Un dua djemt me ambicje qe kan aritur ne jet nuk jan ne zonen e konfortit sepse vat un jam e till ndersa vet punon parukiere dhe na shet mend po im mi ikk se na shpife . Apsolutisht nuk kam gje me profesionin e asaj jam ajo vajca e cila i punoj te gjitha punet mirpo me acaroj shum me ate qe tha . Thuajj duaaaa paaaraaattttt .

 • Maya Music NYC
  Maya Music NYCΠριν 23 ώρες

  Suela eshte vajza ma e mir ne kte emision

 • Suzi Isenaj
  Suzi IsenajΠριν 23 ώρες

  Si quhet kijo keng ne Minuten e 15:30

 • Zhaneta Maksuti
  Zhaneta MaksutiΠριν 23 ώρες

  Shum zhurma kini fut

 • Granit Grand
  Granit GrandΠριν 23 ώρες

  AH RREBELAT NUK BEHEN NJERES RREBELAT NGELIN RREBELA

 • b_u_l_z_z_a b_u_l_z_z_a
  b_u_l_z_z_a b_u_l_z_z_aΠριν 23 ώρες

  Me ne fund disa veshje me pak ekstravagante.

 • Emperor Nephew
  Emperor NephewΠριν 23 ώρες

  o ti qe bon clickbait ke klani, ta jap nje puthje, po sot zdu un ka thon kjo. Wow cfar low quality bait plak. lum ti qe merr rrogen kot fare

 • Fashion 1234
  Fashion 1234Πριν 23 ώρες

  Tani kjo me tanga i eshte ulur ne shal Saimirt dhe mbase heres tjet Saimiri do shukoj bythen e motres se ksaj 🙄🙄 Ca degjenerimi more...... Kjo nderkoj gjykon te tjerat se puthin Saimirin, nderkoh kam ardh aty te joshin te njejtin cun bashk me motren. Pun bundrrash me pak fjal. Si ska turp ajo familje se te ishte fmia im jo nje her.

 • Robert Prifti
  Robert PriftiΠριν 23 ώρες

  Kete emision e.ke bere per vete o Biedi

 • andreas adreas21
  andreas adreas21Πριν 23 ώρες

  Sajmiri eshte xhentelmen i vertet, por nga gocat leidi nuk ka siç kerkon sajmiri

 • King Genti Shkoder Austria
  King Genti Shkoder AustriaΠριν 23 ώρες

  Shqipnia asht vendi ma unik ne bote ,,, Shpresojme te kthehemi nje dite e te investojme atje,,, ja vlen gjithsesi ,,Por ky vend ne Diber qenka nje mrekulli e vertete ,,, imagjino aty ,, 4 ,, 5 ,, hotele , me 5 yje ,, ne dimer ban ski ,, ne vere shetit ne lendina ,,,

 • IL2020 Alb
  IL2020 AlbΠριν 23 ώρες

  Me kto opinionista ma shpif,e smun ta shoh kte emisjon

 • Loris Anika
  Loris AnikaΠριν 23 ώρες

  Hajde rren hajde esht thot origjinal po esht e kopjuar o alketa 🤮🤮🤮

 • Verora Meshau
  Verora MeshauΠριν 23 ώρες

  Na preke moj zemer me fjalet e shpirtit shume bukur bravo te dyve ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Paris
  ParisΠριν 23 ώρες

  Uroj qe vajzat e Saimiri te jene me real e vetvetja. Emisioni me pelqen shume..shume klas e fine e te ben te enderrosh

 • Verora Meshau
  Verora MeshauΠριν 23 ώρες

  Mos u trem shkodranja jone se ke gjith Shkodren me vete te duam e do te mbeshtesim jeni shume e bukur ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😡

 • Arta Musaraj
  Arta MusarajΠριν 23 ώρες

  Ca mi keni bere Robertit ahhaha, kishte skalet perpara 😂😂

 • Verora Meshau
  Verora MeshauΠριν 23 ώρες

  Kete program shume te ngjashem e kam ndjekur ketu ne Angli , ju pergezoj per kete emision eshte realuzuar shume buku deri tani vajzat me pelqejne dhe gjithashtu dhe nga Sajmirit ,por vajza hiqni xhelozine se do dale me mire spektakli ju uroj sukseset me te mira ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Lamaj Sidorela
  Lamaj SidorelaΠριν 23 ώρες

  Uaa cfare muzike acaruese ne fillim kur prezanton Alketa

 • lali hoxha
  lali hoxhaΠριν 23 ώρες

  Ne cdo debat shum i ftoft emisioni. Edhe Gjermant qe jam te ftoft si rrac ne bacolorete jan te nxeht.

 • Deti Blu
  Deti BluΠριν 23 ώρες

  Sa per Sajmirin, eshte king dhe shum shum I mir, I zgjuar xhentelmen, I sjellshem ama vajzat nuk jan asnjera per te... Duhet me qen kumudi per sajmirin shkojn shum....

 • Danjela gjoni
  Danjela gjoniΠριν 23 ώρες

  ku jan kumentuesit e perputhen 👍🏻 se te love story jemi vetem mysafir

 • Aurela Kasmi
  Aurela KasmiΠριν 23 ώρες

  Roberti analist dashurie 🤦‍♀️

 • Rea Vulka
  Rea VulkaΠριν 23 ώρες

  Le te hapim nje votim se Perputhen eshte me e mire se Love Story. Votoni me like ose koment. Gjithashtu te hapet nje votim kush deshiron te kthehet Shqipja tek Perputhen Votoni

 • Eni Babeni
  Eni BabeniΠριν 23 ώρες

  Perputhen po, jap nje like, por ler Shqipen jo 😂😂

 • lenci deni
  lenci deniΠριν 23 ώρες

  kan ikur te gjitha gocat e mira dhe qe din te sillen. esht vec nje show dhe kush me mir se kurvat din te bejn show e shfaqje prandaj jan ne zgjedhjet e sajmirit

 • alpa almendu
  alpa almenduΠριν 23 ώρες

  lov story nje emisjon pa lidhje per nje djal qe luftoijn disa vajza shpresoi we te Ken prinder kto vajza Alketa prezantuese e shkelqyer por spektakli pa lidhje cfar I ka mbetur vajzes po nuk e pelqei saimiri nje turp dhe fjal ka nga mbrapa se te Dali nga emisioni

 • Google Nutzer
  Google NutzerΠριν 23 ώρες

  Ju të këtij TV, pse nuk e flisni gjuhën Shqipe pastër? Pse, ore ndyrësira?! Pse?